Nicolo Cage'o sūnui gresia laisvės atėmimas

Nicolas Cage'as su sūnumi Westonu Cage'u / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Paskutinėmis vasaros dienomis JAV teismas priėmė sprendimą dėl 26-erių aktoriaus Nicolo Cage'o sūnaus Westono Cage'o bausmės už jo padarytą nusikaltimą vasario mėnesį.

Westonas žiemą prisidirbo, kai buvo sučiuptas vairuojantis neblaivus. Alkoholio kiekis jo kraujyje tąkart net dvigubai viršijo leistiną limitą.

Vyras bandė pabėgti nuo policijos pareigūnų. Nusikaltėlio vaikymasis baigėsi keletu nuverstų pašto dėžučių ir smūgiu į medį.

Westonas Cage'as / Vida Press nuotr.

2015 metais aktorių Nicolo Cage'o ir Kristinos Fulton sūnus prisipažino turintis problemų su alkoholiu, tačiau tikino, jog priklausomybę bando nugalėti nuo to laiko, kai į šį pasaulį atėjo jo sūnus Lucianas.

Anksčiau užsienio žiniasklaidai ji yra sakęs, kad gerdavo, kol prarasdavo sąmonę. Kartais užtekdavo 30 butelių alaus, kartais dėžės vyno. Tai buvo opi jų šeimos problema.

Šiuo metu Westonas teigia nebegeriantis, bet už praeities prasižengimus jam teismas paskyrė bausmę. Vyras turi 3 pasirinkimus. 350 valandų viešųjų darbų, 30 dienų bendruomenės darbo arba 45 dienos apygardos kalėjime.

Westonas Cage'as (5 nuotr.)
Vida Press nuotr.
+2
Skaitykite daugiau