Nidoje – trankus festivalis „Ant Bangos“: pasirodys net 33 atlikėjai iš viso pasaulio

„Ant Bangos" / Organizatorių nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
AA

Šį savaitgalį Nidoje bus pristatytas jau devintą kartą per dešimtmetį vykstantis elektroninės muzikos festivalis „Ant Bangos“, kuris kasmet į Baltijos pajūrį sukviečia tūkstančius melomanų.

Festivalis „Ant Bangos" šiemet vyks keturias dienas – nuo liepos 21 iki 24 d., Nidos šiauriniame paplūdimyje. Jį organizuoja pagrindinė Vilniaus šokių muzikos institucija — klubas „Opium".

Net 33 atlikėjai iš keturių skirtingų pasaulio žemynų — taip atrodo turininga ir muzikaliai įvari šių metų „Ant Bangos" programa. Šalia esminiame „Opium" vasaros įvykyje jau ne kartą pasirodysiančių klubo rezidentų V, Manfredo, Saulty bei kitų vietinių - prie grotuvų stos ir tarptautinės scenos veteranai.

„Ant Bangos" / Organizatorių nuotr.

„Ant bangos“ atlikėjų sąraše puikuojasi tokie vardai kaip elektroninės muzikos ekspertas Sean Johnston, kartu su Andrew Weatherall įkūręs renginių seriją ir kolektyvą „A Love From Outer Space", leidybinės kompanijos „ESP Institute" vėliavnešys Lovefingers, įrašų studijos „Phantasy" kuratorius Erol Alkan, naktinio gyvenimo ikona Paramida ir dar aibė kitų pasaulinio garso didžėjų.

„Džiaugiamės, kad nepaisant iškilusių grėsmių, festivalis vyks. Tiesa, bus mažesnis nei pernai — saugodami Kuršių nerijos nacionalinį parką šiemet dalyvių skaičių apribojome iki 3000, tačiau nors klausytojų ir bus kiek mažiau, programą sudėliojome iki šiol solidžiausią.", — teigė vienas iš „Ant bangos“ organizatorių Vidmantas Čepkauskas-V.

Unikalioje lokacijoje — Šiauriniame Nidos paplūdimyje, Kuršių nerijos nacionaliniame parke — vykstančio festivalio organizatoriai dalį pajamų nuo kiekvieno parduoto bilieto skiria šio ypatingo gamtos kampelio puoselėjimui.

„Ant Bangos" / Organizatorių nuotr.

Per devynerius metus festivalyje „Ant Bangos" pasirodė žinomi ir pasauliniu mastu vertinami elektroninės muzikos kūrėjai bei atlikėjai iš Japonijos, Indijos, Honkongo, Meksikos, JAV, Kanados, Australijos ir daugumos Europos valstybių.

Daugelis jų - platų fanų ir kolegų ratą turintys skonio formuotojai, plačiai nešantys žinią apie festivalį, jo unikalią vietą ir patirtį. Jų dėka kasmet auga ir tarptautinis Kuršių Nerijos žinomumas — kraštą atranda bei aplanko daugybė melomanų, kūrėjų ir poilsiautojų iš užsienio.

„Ant Bangos" / Organizatorių nuotr.

Skaitykite daugiau