Nidoje už DJ pulto stojusi Simona Burbaitė: „Reikia turėti daug kūrybiškumo ir empatijos“

Simona Burbaitė / Martyno Stankaičio nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Tinklaraštininkė, knygos „Tavo geriausia draugė“ autorė Simona Burbaitė dar 2019 metais išbandė savo jėgas prie didžėjos pulto. Groti Simona pradėjo Vilniaus naktiniame klube, kur jai šios srities įmantrybes suprasti padėjo didžėjus Justinas Žvigas. Kurį laiką Simona buvo pristabdžiusi šią veiklą, tačiau neseniai sugrįžo ir Nidos lankytojams dovanojo siautulingą vakarėlį.

„Praėjusį savaitgalį Nidos pablūdimio bare „Kupolas“ antrą kartą vyko klubo „Anna Mesha“ vakarėlis. Labai džiaugiuosi, kad turėjau galimybę ten groti ir esu dėkinga visai komandai, kad mane pakvietė“, – Žmonės.lt apie neeilinę patirtį pasakojo S.Burbaitė.

Simona Burbaitė / Martyno Stankaičio nuotr.

Moteriai tai buvo pirmoji galimybė didesnei auditorijai pristatyti savo muzikos mix'ų rinkinį.

„Geresnės vietos būti ir negalėjo. Vasara, jūra, muzika ir žmonės! Naują veiklą pradėjau palyginus neseniai – spalį buvo mano pirmosios pamokos prie DJ pulto, tada sekė daug valandų pratikos su geriausiais Lietuvos didžėjais, keli vakarėliai klubuose, o per karantiną gyvai grojau ir viską transliavau savo Instagrame“, – kalbėjo Simona.

Simona Burbaitė / Martyno Stankaičio nuotr.

Per gana trumpą kelių mėnesių laikotarpį tinklaraštininkė Soundcloud platformoje pasidalijo 4 savo muzikos mix'ais, kuriuos kviečia įvertinti ir savo sekėjus.

„Visai netrukus pasirodys ir pirmas mano DJ muzikos rinkinys Youtube platformoje, kurį su komanda filmavome Užutrakio dvare. Tiesą pasakius, aš net pati nesitikėjau, kad groti prie pulto man taip patiks ir sulauksiu nemažai palaikymo ne tik iš artimųjų ar pažįstamų, bet ir iš savo sekėjų.

Simona Burbaitė / Martyno Stankaičio nuotr.

Esu labai laiminga ir už tai dėkinga. Jausmo, kai groji, nupasakoti neįmanoma. Nuo adrenalino linksta keliai ir aplanko euforija. Manau, kad geram DJ savyje reikia turėti labai daug kūrybiškumo ir empatijos. Jis turi sugebėti atrinkti TAS dainas, iš visų kitų pasaulyje egzistuojančių dainų, ir iš tos muzikos sukurti unikalų pasirodymą. Nepamirškime, kad ir sugroti turi taip puikiai, kad tiktų tuo metu, toje vietoje ir būtent tiems žmonėms, kurie yra šokių aikštelėje. Po truputį mokausi to ir labai džiaugiuosi, kad turiu galimybę daryti tai, kas patinka.“

Simona Burbaitė / Martyno Stankaičio nuotr.
Skaitykite daugiau