„Niekšės“ N.Bunkė ir S.Nainė pristato debiutinę dainą „Padovanok“: vaizdo klipas – ypatingas

Niekšės / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
AA

Dainininkės Natalija Bunkė ir Simona Nainė jau ilgą laiką iš savo armijos gerbėjų sulaukia raginimų sukurti bendrą dainą. Ne tik kolegės scenoje, bet ir vienos geriausių draugių nusprendė neatidėlioti ir prieš šventes gerbėjams padovanoti savo debiutinę dainą „Padovanok“. Pasak garsenybių, ši daina neabejotinai taps tikru draugiškų vakarėlių hitu, o draugystės taps dar tvirtesnės.

„Kai sugalvojome su Simute išleisti dainą, iškart žinojome, kad tai turi būti daina skirta draugėms, draugystei ir smagiems vakarams kartu. Net ir pats vaizdo klipas filmuotas ne specialiai, o surinkta archyvinė medžiaga iš mūsų gyvenimo akimirkų. Norime padovanoti šią dainą visoms draugėms.

Merginų draugystė tikrai ypatinga ir ją reikia švęsti. O jeigu neturite tos geriausios savo likimo sielos, labai linkiu, kad atrastumėte ją artimiausiu metu. Labai norėjome, kad ši daina būtų skirta gimtadieniams, mergvakariams, šiaip įvairioms progoms, kai norisi sveikinti drauges. Ne visada geriausia dovana yra materialūs daiktai, mūsų dėmesys, laikas, draugystė, sutampantys požiūriai ir noras daryti aplink save esančius žmones laimingais yra tikroji vertybė.“

Simona Nainė / Asmeninio albumo nuotr.

Pasak Simonos Nainės daugelis socialinių tinklų sekėjų mano, kad ji su Natalija labai panašaus charakterio, S.Nainė sako, kad ši draugystė yra įrodymas, kad skirtingi žmonės gali turėti labai stiprų ryšį ir draugystę.

„Mūsų draugystė gimė netikėtai, manau, kad gyvenime viskas nutinka neatsitiktinai. Per visą šį laiką išgyvenome daug visko, kas leido suprasti, kad esame draugės ne tik tada kai linksma, bet ir tada, kai nutinka gyvenimas. Daugelis bando mus suvienodinti, bet mes esame labai skirtingos. Mūsų charakteriai daug kur skiriasi ir yra visiškai nepanašūs, bet geriausias dalykas yra tas, kad būdamos skirtingos mes turime labai daug sąlyčio taškų, bendrų vertybių, tikslų ir tai kasdien stiprina mūsų ryšį ir draugystę.

Natalija Bunkė ir Simona Nainė / Asmeninio albumo nuotr.

Mus sieja viena bendra ir labai vertinga savybė – mes nemokame apsimetinėti arba vaidinti gyvenimo – esame tokios, kokios esame, be jokių kaukių, ir jeigu mus gerbėjai vertina už tai – tai didžiausia dovana mums. Labai džiaugiuosi su savo niekše išleisdama šią dainą, kuri, manau, suartins visas drauges, taps merginų vakarėlių hitu ir neatsiejama gimtadienių ir švenčių atributika. Dabar Instagrame turėsite dainą, kurią galėsite žymėti sveikinant savo geriausią draugę.“

Dainininkė Natalija Bunkė įnirtingai ruošiasi savo grandioziniam koncertui „Žalgirio“ arenoje, kuris įvyks jau ateinančių metų Vasario 11 d., atviraudama apie kuriamą šou, įžymybė neslepia, kad scenoje kvies pasirodyti ir S.Nainę.

„Tai bus mano gyvenimo koncertas. Nesakau, kad ateityje nebus dar didesnių, bet šis man – ypatingas. Visų pirma, man sukanka keturiasdešimt metų – per tą laiką tiek asmeniniame gyvenime, tiek scenoje yra nutikę įvairiausių dalykų ir aš įrodžiau ne tik kitiems, bet ir pačiai sau, kad nėra nieko neįmanomo ir mūsų tikėjimas savimi ir vidinė stiprybė padeda pasiekti svajonių. Šio koncerto metu mano gerbėjų laukia labai daug siurprizų, aš neskaičiuoju nei laiko, nei pinigų, noriu, kad viskas būtų tobula. Vienas iš pasirodymų bus su Simute. Atliksime dainą „Padovanok“. Neabejoju, kad užkursime tokią nuotaiką, kad kartu šėlti norės visa Žalgirio arena. Specialiai jau ruošiame ir sceninius kostiumus, ir kitas pasirodymo detales, nekantrauju, kada žiūrovai galės viską pamatyti gyvai.“

Niekšės / Asmeninio albumo nuotr.

Natalija Bunkė atvira – dabar ji išgyvena vienus geriausių savo karjeros metų: nauji namai, puikiai išvystytas verslas, rekordus siekiančios naujos dainos su Remis Retro peržiūros ir tirpstantys bilietai į jos koncertą Žalgirio arenoje. Visa tai verčia ne tik džiaugtis, bet ir užkrauna papildomos atsakomybės.

„Mano pagrindinis tikslas nuo pat karjeros pradžios – nenuvilti savo klausytojo. Per dvidešimt metų aš nei karto nesu pavėlavusi, neatvykusi ar atšaukusi savo koncerto. Kad ir kas nutiktų aš visuomet laikausi savo žodžio. Dabar esu išsikėlusi tikslą – sukurti šventę savo gerbėjams. Neslėpsiu šis koncertas „Žalgirio“ arenoje įvyks tik jų dėka.

Ne kartą sakiau, kad aš su savo armija esame nenugalimi. Neabejoju, kad ir mano koncerte ne viena mergina atras savo geriausią draugę. O naujoji daina „Padovanok“ irgi savotiška padėka, dovana merginoms. Su Simute labai norėjome, kad ir vaizdo klipas būtų žemiškas, paprastas ir artimas kiekvienai. Dabar šventinis metas, kai norisi daugiau švęsti, būti su draugais, sveikinti, dovanoti ir ši daina gali būti puikus akcentas ir nuotaika tai šventei. Merginos, būtinai švęskite savo draugystę, žymėkit šią dainą Instagrame ir nepamirškite pasidalinti su mumis savo išradingumu, mes būtinai jus palaikysime.“

Dainos „Padovanok“ vaizdo klipas:

Skaitykite daugiau