Nijolė Jagelavičienė teigia anūko nemačiusi tris mėnesius: paaiškino, kodėl kreipėsi į teismą

Nijolė Jagelavičienė
Nijolė Jagelavičienė
Šaltinis: Žmonės
2023-05-05 17:34
AA

Vilniaus miesto savivaldybės tarybos narė, 2022-ųjų pabaigoje mirusios stilistės Agnės Jagelavičiūtės mama Nijolė Jagelavičienė prabilo apie teismą neseniai pasiekusią bylą, kurioje atsakovu buvo nurodytas jos anūkas. Moteris taip pat pasakojo negalinti susitikti su vaiku.

Dar balandžio viduryje paaiškėjo, kad Nijolė Jagelavičienė kreipėsi į teismą, atsakovu šioje byloje formaliai buvo nurodytas jos anūkas, šiuo metu gyvenantis su tėvu Mantu Volkumi. Tuomet jos advokatė atsisakė komentuoti šį faktą.

Vis dėlto penktadienį portalui kauno.diena.lt pati moteris aiškino, kad į teismą kreipėsi dėl savo buvusio žento. Taip Nijolė sako norinti gero savo anūkui – kad vaikui būtų išsaugota dalis jo mamos Agnės Jagelavičiūtės turto.

„Mantas Volkus – 43 metų vyras, kuris neturi nieko. Jam labai svarbu kažkieno turtas prisidengus mažu berniuku“, – minėtam portalui tvirtino N.Jagelavičienė.

Nijolė Jagelavičienė / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Portalui kauno.diena.lt moteris taip pat teigė, kad pastaruoju metu jai neleidžiama bendrauti su anūku: „Nepulkite manęs teisti ar smerkti. Man ir taip labai sudėtinga. Juk anūko aš nematau tris mėnesius. Vaiko tėtis užblokavo mano telefoną, negaliu nueiti į mokyklą. Berniukui sunku be mamos... Aš jį auginau nuo pat pirmos dienos, aštuonerius metus.“

Žmonės.lt primena, kad balandžio 3 dieną buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo (pagal Baudžiamojo kodekso 140 str. 1 d.). Kaip remdamasis savo šaltiniais pranešė portalas delfi.lt, tarp N.Jagelavičienės ir M.Volkaus įvyko konfliktas A.Jagelavičiūtės vaiko mokykloje, kai vyko šventė, į kurią močiutė atvyko pasimatyti su anūku ir buvo galimai užpulta buvusio žento.

Ketvirtadienio popietę Nijolė feisbuke pasidalijo emocionaliu įrašu.

„Mielieji, nuoširdžiai noriu padėkoti jums už paramą, palaikymą ir meilę šiuo nesibaigiančiu sudėtingu man laikotarpiu. Rašyti šią žinutę be galo sunku ir be galo skaudu. Maža to, kad kalbos apie Mamos dieną šiandien veria širdį – tai bus pirmoji tokia diena, kai aš esu mama be savo vaiko, dar ir nuolat randasi straipsnių apie teisminius mano ginčus su SVETIMU žmogumi, kuris negerbia nieko. Mano anūkėlis yra vienintelė priežastis, kodėl aš dar randu jėgų gyventi. Mano anūkėlis yra mano šviesa, mano didžiausia meilė, mano dukros atspindys ir mano stiprybė nepaleisti vėjais to, ką taip ilgai kūrė jo mama. Ne veltui jos net kolekcija vadinosi VIENA.

Aš padarysiu viską, kiek tik mano jėgose, kad visa, kas priklauso anūkėliui, nepatektų į svetimas, nemylinčias ir tik naudos siekiančias rankas. Širdingai prašau, neturint pilnos informacijos, nemanipuliuoti ja, neteisti, nešmeižti, neapkalbėti. Bet kuri mama ar močiutė, tikiu, būdami panašioje situacijoje, elgiasi, elgtųsi taip pat.

Šiandien patiriu neapsakomai didelį psichologinį spaudimą, jį patiria ir artima mano išėjusios dukros aplinka, net ir verslai, su kuriais bendradarbiauta. Ir visą tą psichologinį spaudimą reikėtų padauginti, ko gero, iš šimto kartų, kad suvoktume, kokį patirdavo mano dukra...

Mano šeima yra mano anūkėlis. SVETIMAS žmogus nėra mano šeima. Ir tai mano pačios dukra nusprendė dar daugiau nei prieš trejus metus skyrybomis. Linkiu visiems ramybės, sveikatos, linkiu, kad vazos būtų pilnos Motinos dieną gražiausių gėlių“, – rašė Nijolė Jagelavičienė.

Kovo pabaigoje politikė papasakojo apie tolesnius savo planus, kurie bus skirti tęsti dukros pradėtus darbus. Be to, ji atskleidė, kam atiteks Agnės palikimas.

„Paskutinius 2–3 metus mes abi gyvenome labai glaudžiai. Turbūt visi žino, kad ji nusipirko butą. Aš smarkiai prisidėjau ir darbais, ir finansais. Dabar visą turtą paveldi jos sūnus Leonas.

Jis dar turi tėtį, kažkas bus jo globėjas. Prasidėjo sudėtingi etapai“, – tuomet LNK laidoje „Bučiuoju, Rūta“ pasakojo N.Jagelavičienė.

„Ji darė daug gražių darbų, negalėčiau jų netęsti. Ji paliko ne tik artimuosius, bet ir visus nebaigtus darbus. Buvo pagalba ir socialiai remtiniems, ir sergantiems, moterų krizių centrui. Agnė labai padėjo pastarajam centrui. Įkūriau Agnės Jagelavičiūtės paramos fondą ir greitu metu pranešiu apie jo veiklos pradžią“, – pridūrė ji.