Nijolė Narmontaitė pasidalino savo drabužių istorijomis: iš kasdienybės – į sceną

Nijolė Narmontaitė mados namų jubiliejuje
Nijolė Narmontaitė mados namų jubiliejuje
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-11-26 08:10
AA

„Mane žavi elegancija. Tokia, sakyčiau, pašėliška elegancija, su vėjeliu, – savo aprangos stilių šypsodamasi apibūdina žinoma aktorė Nijolė Narmontaitė, ką tik išleidusi ketvirtąją savo kūrybos knygą „Aktoriai, aprengėjos ir scenos darbininkai“. – Mane intriguoja nestandartiniai sprendimai, netaisyklingos detalės, tarkim, vienas skvernas ilgesnis, kitas – trumpesnis“.

Kelis kartus bekeičiant aprangos variantus savaitgalį Nijolė Narmontaitė vedė kailių ir odos mados namų „Roris“, švenčiančių 25 metų jubiliejų, renginį. Ukmergės rajone, Baleliuose vykusį šventinį vakarą aktorė vedė, ištaikiusi laisvą dieną, savo naujausios knygos pristatymo įvairiuose Lietuvos miestuose, maratone.

„Mus suvedė poezija, – apie pažintį su bendrovės „Roris“ įkūrėjais Rima ir Romu Pivorais sako žinoma aktorė. – Tai veiklūs, verslūs žmonės, laisvalaikiu itin besidomintys kultūra, ypač literatūra“. Ukmergėje prie gerą dešimtmetį vykusio poezijos vakaro metu ir įvyko N. Narmontaitės bei šios verslininkų poros pažintis.

Nijolė Narmontaitė mados namų jubiliejuje

„Mane visada žavėjo nestandartiniai drabužiai. Tokie, sakyčiau, su poezija“, – šypsosi aktorė. Mados namų „Roris“ kuriamus drabužius N. Narmontaitė apibūdina kaip poetiškus, su paslapties šydu. Aktorei buvo įdomu net kelis kartus per šventinį renginį pakeisti R. Pivorienės sukurtus apdarus.

N. Narmontaitė pasakojo, kad viena iš R. Pivorienės sukurtų suknelių tapo jos ilgamete palydove scenoje. „Iš gyvenimo – į sceną: taip galėčiau apibūdinti atvejį, kai mano itin mėgiama, dažnai gyvenime vilkima, raudona odinė suknelė, tapo ir nuolatiniu sceniniu atributu“, – sako N. Narmontaitė, kurį laiką nesiskirdavusi su raudona odine suknele, vaidinant amerikonę spektaklyje-koncerte „Cafe Emigrant“. Aktorė pastebi, kad neretai būna itin sunku iš pirmo žvilgsnio suprasti, kad R. Pivorienės drabužiai kuriami būtent iš odos, mat jie be galo ploni ir lengvi. „Autorės kuriami drabužiai kiekvienam klientui pritaikyti asmeniškai, tad esi ramus, kad antrų tokių rūbų pas kitu tikrai nerasi“, – neabejoja N. Narmontaitė.

Nijolė Narmontaitė mados namų jubiliejuje

Artistė sako esanti praktiška moteris. Jai iki šiolei tarnauja iš juodo karakulio kailio mados namuose „Roris“ pasiūti kailiniai. „Šaltomis lietuviškomis žiemomis be jų neapsieinu“, – neslepia N. Narmontaitė.

Šventinio vakaro, kurį vedė N. Narmontaitė, metu kviestinei publikai buvo pristatyta naujausia „Roris“ kolekcija. Pasak kolekcijos autorės R. Pivorienės, jos sukurti gaminiai išsiskira madingomis ir formomis, yra itin praktiški. „Mano kūryba – tai moderni klasika, kuri visada pagyvins šiuolaikiško, madingo ir veiklaus žmogaus įvaizdį“, – įsitikinusi kolekcijos autorė R. Pivorienė, šį kartą sukūrusi apdarus ir augintiniams.

Nijolė Narmontaitė mados namų jubiliejuje (18 nuotr.)
+12