Nijolė Narmontaitė savo vestuvinę suknelę padovanojo mados istorikui Aleksandrui Vasiljevui

Nijolė Narmontaitė ir Paulius Kovas / Asmeninio albumo nuotr.
Nijolė Narmontaitė ir Paulius Kovas / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2014-11-10 21:13
AA

Dažnai moteriai jos vestuvinė suknelė – didžiausias turtas. Ir nesvarbu, kad ją dėvėti dažniausiai tenka tik vieną kartą, tai bene brangiausias drabužis spintoje.

„Buvau paprašyta padovanoti jo kolekcijai suknelę. Nusprendžiau, kad dovanoti bet kokią – nėra prasmės. Todėl parinkau tą, kuri man labai brangi – vestuvinę. Norėjau, kad ji pratęstų savo gyvenimą“, – Žmonės.lt sakė N.Narmontaitė.

Pasak aktorės, gailėti drabužio nėra prasmės – ypač tuomet, kai jis pakliūna į tokio mados istorijos guru, kaip Aleksandras rankas. „Vestuvines sukneles moterys dažnai nusprendžia parduoti, tačiau aš jokiais būdais nebūčiau sau to leidusi. Tai, kad ji taps kolekcijos modeliu, bus labai gražus įprasminimas“, – Žmonės.lt sakė N.Narmontaitė.

Tokiam jos sprendimui vyras Paulius Kovas neprieštaravo ir paliko Nijolei nuspręsti pačiai. Tiesa, pasiūlymą ji užsiminė priėmusi neiškart – prieš pasiryžtant atiduoti suknelę jai reikėjo kone trijų savaičių apmąstymams.

Netradicinę, dviejų – baltos ir mėlynos – spalvų vilnos suknelę kūrė dizainerė Žydrūnė Grigonytė.

Nijolė ištekėjo pieš penkerius metus – 2009 rugsėjį ji tarė lemtingąjį „taip“ ilgamečiam draugui P.Kovui. Pora susituokė Kaune be ištaigingos puotos ir būrio svečių – vestuvių dieną juos lydėjo tik liudininkai.