Nijolė Pareigytė-Rukaitienė mokosi gyventi kaip vieniša mama

Nijolė Pareigytė-Rukaitienė
Nijolė Pareigytė-Rukaitienė
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-10-20 11:59
AA

Romantišką Klaipėdą, prabangius drabužius ir gardų maistą Nijolei Pareigytei-Rukaitienei teks iškeisti į netoli Kuršių marių įsikūrusį Svencelės kaimelį, paprastą dviratį ir nesibaigiančias buitines problemas.

Priėmusi ekonomistės Aušros Maldeikienės ir socialinio realybės šou „Išgyvenk, jei gali“ iššūkį, N.Pareigytė bandys pajusti, ką reiškia būti vieniša mama šių dienų Lietuvoje. O tai iš tiesų nemenkas iššūkis. Laidos herojė, du mažamečius vaikus turinti Ženeta vos prieš metus palaidojo savo mylimą vyrą.

Ir aš išsisukau su tais 15 litų net dvi ar tris savaites!

Moteris prisipažįsta, kad be jokios pagalbos auginti atžalas, rūpintis buitimi ir visokeriopai aprūpinti šeimą atokiame kaime yra tikrai sunku. 

Savo galimybes taupyti dainininkė vertina pozityviai. Klaipėdoje jau kurį laiką gyventi ir pati mažametį vaiką auginanti N.Pareigytė-Rukaitienė įsitikinusi, jog labai norint ir stengiantis įmanoma viskas.

Aušra Maldeikienė ir Nijolė Pareigytė-Rukaitienė / Stop kadras

„Aš mėgstu iššūkius. Atsimenu kažkada seniai, dar studijų laikais, mano sąskaitoje buvo vos 15 litų. Ta sąskaita niekaip nesipildė, tėvų prašyti pinigų nenorėjau. Ir aš išsisukau su tais 15 litų net dvi ar tris savaites!“ – studijų laikus prisiminė grupės „69 danguje“ narė.

Vis tik šį kartą itin skeptiškai įžymybės gebėjimą išgyventi savaitę laiko Svencelės kaime vertina net ir ekonomistė A.Maldeikienė. Vienišos mamos Ženetos savaitės biudžetas tiesiog protu nesuvokiamas – trijų asmenų šeima tenka pasirūpinti už 19,5 eurų savaitei.

Aušra Maldeikienė ir Nijolė Pareigytė-Rukaitienė / Stop kadras

Tačiau savo buvusiai dėstytojai N.Pareigytė-Rukaitienė nepritaria – vos tik atvykusi į mažą kaime esantį butuką, garsi moteris nustemba pamačiusi švarą ir tvarką. Ją sužavi ir du mieli vaikai, kuriais privalės rūpintis visą savaitę.

Ar sugebės dainininkė pagyventi it našlė? Ar pavyks N.Pareigytei-Rukaitienei kiekvieną dieną keltis 6 ryto, važinėti dviračiu ir pinigus uždirbti renkant uogas bei grybus? Atsakymai jau šį antradienį ir trečiadienį 20.30 val. per BTV.