Nijolė Pareigytė su vyru paminėjo 8-ąsias vestuvių metines: „Jau išmokome kalbėtis“

Nijolė Pareigytė su vyru Rimvydu mini vestuvių metines / Asmeninio archyvo ir Teodoro Biliūno nuotr.
Nijolė Pareigytė su vyru Rimvydu mini vestuvių metines / Asmeninio archyvo ir Teodoro Biliūno nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2020-10-22 09:23
AA

Spalio 16 dieną dainininkė Nijolė Pareigytė-Rukaitienė ir verslininkas Rimvydas Rukaitis paminėjo vestuvių metines. Prieš 8-erius metus aukso žiedus sumainiusi pora išlaikė ne vieną santykių išbandymą.

„Seniau ir daiktus kraudavausi, ir iš namų eidavau, ir verkdavau, o pokalbiai daug aštresni būdavo. Dabar daug paprasčiau ir ramiau, jau nebesipykstame dėl bet ko. Išmokome kalbėtis“, – portalui Žmonės.lt atviravo N.Pareigytė-Rukaitienė.

Darbų gausoje besisukančios dainininkės šeimoje yra nelaužoma taisyklė – vestuvių metinių dieną šiukštu negalima planuoti jokių reikalų. Kiekvienais metais į romantišką kelionę besileidžiantys sutuoktiniai šiemet turėjo pakeisti planus dėl pandemijos.

„Buvome suplanavę kelionę į Paryžių, bet ją kuriam laikui teko atkelti. Vietoje to, nuvykome į Druskininkus, ten dalyvavome vakarėlyje, taip ir atšventėme. Kitą dieną aš išvažiavau į darbus, o vyras ir toliau liko Druskininkuose, tad ėjo į masažus, į baseiną. Tai tokia ta mūsų šventė – vienas dirba, kitas švenčia“, – šmaikštavo dainininkė.

Nijolė šyptelėjo, kad Paryžių tokiai progai buvo pasirinkę ne šiaip sau – moteriai šis miestas yra labai artimas širdžiai.

„Aš esu buvusi Paryžiuje, tačiau mano vyras nėra. Tas miestas man yra labai artimas, aš net knygas mėgstu skaityti tokias, kur veiksmas vyksta būtent ten. Neseniai perskaičiau vieną knygą, kurioje Paryžius vaizduojamas Antrojo pasaulinio karo metais. Papasakojau vyrui ir sugalvojome, kad būtų labai faina nuvažiuoti ten ir pasimėgauti romantika, skaniai pavalgyti, nueiti į muziejus. Deja, nesigavo, bet įgyvendinsime šį planą vėliau“, – atviravo N.Pareigytė-Rukaitienė.

Nijolė Pareigytė su vyru Rimvydu / Socialinių tinklų nuotr.

Nijolės ir Rimvydo istorija tikrai verta kino filmo. Prieš daugelį metų dainininkei būrėja iš kavos tirščių išpranašavo, kad moteris suras aukštą ir išsilavinusį vyrą, o tai ir išsipildė. N.Pareigytė-Rukaitienė juokiasi, kad per 8-erius santuokos metus jų namuose buvo visko, tačiau sutuoktinis ją išmokė išspręsti kylančius konfliktus.

„Mes kartu esame jau 10 metų, o santuokoje – 8-erius. Per tą laiką buvo visko – mes ir pasipykdavome, ir pasidžiaugdavome. Iš tiesų, tame sūkuryje, kur beveik visi draugai išsiskyrę, iki šiol laikomės vienas kito įsikibę“, – atviravo ji.

Prisiminusi savo ir Rimvydo santykių pradžią, Nijolė šypteli, kad jausmai užgimė ne iš karto. „Rimvydas buvo labai atkaklus, vis rašydavo žinutes, dažnai primindavo apie save“, – pasakoja atlikėja.

Nijolės Pareigytės ir Rimvydo Rukaičio vestuvės / Teodoro Biliūno nuotr.

N.Pareigytė ir R.Rukaitis aukso žiedus sumainė 2012 metais Kaune. Vestuvės buvo kuklios – po ceremonijos Kauno rotušėje dainininkė su vyru ir artimaisiais tiesiog pavakarieniavo restorane. Prieš kurį laiką Nijolė atviravo, kad jei tokią šventę reiktų kelti antrą kartą – ji nieko nekeistų.

„Man išsivysčiusi profesinė liga, antipatija. Man kiekviena šeimos šventė asocijuojasi su darbu, todėl pačiai visko norisi ramiai. Juk aš švenčiu visą savaitę – vestuves, jubiliejus. Visą laiką dainuojam, visą laiką judesy, programoje. Na, o jeigu reikėtų vestuves kartoti – norėčiau kažkur ramiai pabėgti ar net švęsti ne Lietuvoje“, – atskleidė ji.

Nijolė Pareigytė-Rukaitienė (22 nuotr.)
+16