Niko Barisas ir Vidas Bareikis pristato dainą „Dangau maldauju“: toks atvirumas – stipru

Vidas Bareikis ir Niko Barisas / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
AA

Likus kelioms dienoms iki solinio koncerto Niko Barisas pristato naują kūrinį kartu su Vidu Bareikiu „Dangau maldauju“. Daina taip pat bus naujajame Niko Bariso albume „Apie blogį – ša“, kuris bus pristatytas jau lapkričio 9 dieną Televizijos bokšte.

Daina „Dangau maldauju“ gimė prieš kurį laiką, bet atlikėją kolaboracijai Niko rado kūrybinėje stovykloje pas Vidą ir Indrę sodyboje.

„Dangau maldauju“ gimė dar kuris laikas prieš vasarą ir laukė tinkamo žmogaus šalia. Turėjau visokių variantų, bet, kaip visada, viskas nutinka taip, kaip ir turi nutikti – tik reikia išmokti sulaukti ir tai pamatyti. Kai buvome kūrybinėje stovykloje pas Vidą ir Indrę sodyboje, pačią paksutinę jos dieną parodžiau šį kūrinį Vidui ir jis iškart pasakė – Taip. Visas buvimas sodyboje man atnešė daug naujų patirčių – jų dėka išbandžiau savo ribas ir jas peržengiau, geriau pažinau save. Esu labai dėkingas už tas patirtis ir ką iš jų pasiėmiau tiek kaip žmogus, tiek kaip atlikėjas“, – pasakoja Niko Barisas.

Niko Barisas / Asmeninio albumo nuotr.

Vidui Bareikiui kūrinys patiko iš karto, kai tik išgirdo dainos demo versiją. Tai yra pirmasis bendras Vido kūrinys kartu su Niko Barisu.

„Tik išgirdus dainą mane labiausiai užkabino taip, kaip Niko nuoširdžiai ir atvirai šį kartą pažvelgė į kūrybą. Labai laukiau kada jis išsivaduos iš stereotipų ir išdrįs pažvelgti į savo vidų. Ši daina ir visas albumas yra būtent toks. Eilutė „Kartą norėjau užmigti Neryje..“ mane sujudina iš vidaus kiekvieną kartą išgirdus. Manau toks atvirumas yra labai stipru. Pats šios dainos temas permąsčiau kiek kitaip ir, manau, gavosi tarsi dialogas tarp dviejų skirtingų patirčių žmonių. Vienas, kuris sako, kad buvo labai sunku, bet jis nepasidavė. Šis mūsų dialogas su Niko, manau, labai įdomus“, – dalinasi Vidas Bareikis.

Vidas Bareikis / Asmeninio albumo nuotr.

Šis kūrinys pirmą kartą gyvai skambės lapkričio 9 dieną Televizijos bokšte. Niko Barisas atskleidžia, kad Vidas bus ne vienintelis svečias, kuris tą vakarą lips kartu su juo ant scenos.

„Koncertui Televizijos bokšte ruošiame išskirtinę programą ir šou. Albume „Apie blogį – ša“ turiu ne vieną koloboraciją, tad tą vakarą ant scenos turėsiu svečių. Labai džiaugiuosi, kad turėjau galimybę dirbti su visais atlikėjais ir, kad jie bus kartu su manimi lapkričio 9 dieną. Jau nekentrauju ir labai laukiu kada pristatysiu albumą.“ – džiaugiasi Niko Barisas.

Niko Barisas / Asmeninio albumo nuotr.

Bilietus į Niko Bariso albumo pristatymo koncertą platina Bilietai.lt.

Naujausią kūrinį „Dangau maldauju“ galite pasiklausyti čia:

Skaitykite daugiau