Nišinės parfumerijos „Krispo“ salonuose pasklido brangakmenių įkvėpti aromatai

Nišinės parfumerijos „Krispo“ salonuose pasklido brangakmenių įkvėpti aromatai / Krispo nuotr.
Nišinės parfumerijos „Krispo“ salonuose pasklido brangakmenių įkvėpti aromatai / Krispo nuotr.
Šaltinis: Reklama
2024-06-11 17:44
AA

Istorija gimusi iš dviejų aistringai brangakmenius ir kvepalus mylinčių širdžių persikėlė į Lietuvą – namų kvapų ir nišinės parfumerijos „Krispo“ salonus. Kviestinei publikai čia pristatyti „Ggema Paris“ aukštosios parfumerijos aromatai, apie kurių išskirtinumą svečiams papasakojo patys šių kvepalų kūrėjai – Ruth Méaulle ir Thomas Méaulle.

Beveik kelis dešimtmečius veikiančius nišinės parfumerijos „Krispo“ salonus apgaubė neįtikėtinų kvapų gama. Safyrų, rubinų ir mėnulio akmens įkvėpta „Ggema Paris“ kolekcija, kurios perduodama natūralių brangakmenių energija sukuria nepakartojamą šleifą ir padeda iš naujo atrasti ryšį su gamta. Magiškus kvapų namus įkūrė gemologijos ekspertė R.Méaulle ir jos sutuoktinis Th.Méaulle. Jie – pirmieji prancūziškų kvepalų gamintojai, panaudoję „Brangakmenių infuzijos“ technologiją.

Svečiai iš užsienio pasakojo, kad pavadinimas „Ggema“ kildinamas iš lotyniško žodžio „gema“, kuris ir reiškia brangakmenius: „Kiekvienas mūsų kvapas – lyg brangakmenis, sukurtas mūsų šeimos fabrike Paryžiaus priemiestyje. Bendradarbiaujame su geriausiais pasaulio parfumeriais, o šią kolekciją sukūrė maestro Dominique Ropion. Sodrios kvapų natos sukuria prabangią kvapų patirtį, nuramina pojūčius, pakelia dvasią ir sutvirtina protą.“

Nišinės parfumerijos „Krispo“ salonuose pasklido brangakmenių įkvėpti aromatai / Krispo nuotr.

Kartu su vyru verslininku Povilu Stroliu namų kvapų ir nišinės parfumerijos „Krispo“ salonus įkūrusi aukštosios parfumerijos ekspertė Kristina Strolienė atskleidė, kad jų namuose vyrauja tikra kvapų kakofonija. „Įvairiausių aromatų lobynas“, – šypsosi. Kai kurie jų skaičiuoja ne viena dešimtmetį, jau nebegamini arba įsigyti testavimui, dar kiti – gauti dovanų. „Visi jie primena tam tikrą laikmetį, potyrius. Skirtingų dizainų flakonėliai įsilieja į bendrą interjerą ir tampa stilinga namų detale. Kad ir kiek jų sukaupsiu – nė vieno neišmesiu! Tai – puiki inspiracija tolimesniems aromatų atradimams.“

K.Strolienė niekada neišeina iš namų nepasikvėpinusi. Kaip pati juokauja, jau geriau pro lauko duris žengs neapsirengusi, bet visada išskirtinai kvepėdama. Neretai aromatus sluoksniuoja, kad išgautų trokštamą šleifą. „Šlakelis molekulinio pagrindo, tuomet šiek tiek šafrano, gėlių natų, o ant viršaus – ambra. Štai čia ir yra aukštoji parfumerija. Visada sakiau, kad aromatai su bergamote – tikrai ne man. Nesižavėjau citrusų natomis pripildytais kvapais, tačiau dabar supratau, ką reiškia posakis: „Niekada nesakyk niekada“. Nors mano meilė – pačiulis, šafranas, oud‘as, vanilė, sunaudojau jau antrą flakonėlį bergamotės pripildytų naujųjų „Ggema Instinct“.

Nišinės parfumerijos „Krispo“ salonuose pasklido brangakmenių įkvėpti aromatai (29 nuotr.)
+23