Nišinių kvepalų kolekcijos pristatyme garsenybės pasidalijo mintimis, kokius kvepalus sukurtų patys

Renginio akimirka / Loretos Kondratės nuotr.
Renginio akimirka / Loretos Kondratės nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
A
A

Nišinių kvepalų gerbėjams ketvirtadienio vakaras buvo ypatingas – oficialiame kvapų salono „Drops Barcelona“ atidaryme dalyvavo ir daugiau nei 20 metų savo kūriniais pasaulį stebinantis parfumeris Toni Cabalas.

Vyrams ir moterims įsimintinus aromatus pristatantis ispanas pribloškė susirinkusiuosius jų teismui pateikęs ne tik tris naujausius savo darbus, bet ir suteikęs unikalią galimybę susipažinti su paties iš augalų išgautomis esencijomis. Būtent pastarosios ir tampa kvepalų pagrindu, dominuojančiu akcentu.

Gyvai išgirsti Toni Cabalo pasakojimą panoro žinoma vizažo meistrė Justina Gafarovaitė-Rašimienė su vyru verslininku Dominyku, dainininkė Vaida Genytė, Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro solistas Liudas Mikalauskas, aksesuarų kūrėja Inga Petrikaitė, Kauno miesto tarybos narė Edita Plūkienė, LSMUL Kauno klinikų Akušerijos ir ginekologijos klinikos vadovė prof. dr. Rūta Nadišauskienė, dainininkė Karina Krysko-Skambinė, konkurso „Mis laikinoji sostinė 99“ nugalėtoja Aušra Paškauskaitė-Majauskienė, šokėja Sandra Kniazevičiūtė ir kiti.

Renginio akimirka
Renginio akimirka / Loretos Kondratės nuotr.

Kaune įsikūrusiame kvapų salone išskirtinai pristatomos visos tik Toni Cabalo sukurtos kolekcijos, kurias sudaro gerokai daugiau nei 100 skirtingų autorinių aromatų.

Pirmojo oficialaus savo vizito metu ispanų parfumeris daugiausiai dėmesio skyrė kolekcijai „Opera“, kurioje jis pateikė savas žymiųjų kūrinių „Aida“, „Karmen“, „Boheme“, „Meilės eleksyras“, „Otelas“, „Rigoletas“, „Turandot“, „Tannhauser“ interpretacijas.

„Kuo kvepia teatras? Teatras visada kvepia pelėsiu! O jei rimtai, tai kiekvienas savaip įsivaizduoja, kokios natos derėtų vienam ar kitam kūriniui. Jei reikėtų kurti kvepalus „Traviatai“, aš rinkčiausi lelijų dvelksmą“, – sakė solistas L. Mikalauskas.

Jo nuomone, savo kurtuose kvepaluose T. Cabalas itin tiksliai perteikė „Tannhauser“ operos nuotaiką, o „Aidai“ suteikė minkštą, moterišką atmosferą.

Renginio akimirka
Renginio akimirka / Loretos Kondratės nuotr.

Miuzikle „Karmen“ vaidinanti ir dainuojanti K. Krysko-Skambinė patikino – tai, kaip „Drops Barcelona“ kvapų autorius supranta šio pavadinimo operą, jai yra artima.

„Kvepalų namuose turiu daug. Daugelį jų įsigyju pati, nes vyras Saulius vis sako, kad mano nuotaiką ir tai, kas patiks, atspėti sunku“, – sakė dainininkė.

Pirmuosius savo gyvenimo kvepalus ji dovanų gavo per penkioliktąjį gimtadienį iš ją pasveikinti atėjusio bičiulio.

„Teatras man asocijuojasi su prabangu, todėl jei kurčiau kvepalus jam, norėčiau ryškaus, subtilaus smilkalais, sandalu, mediena persmelkto aromato“, – sakė S. Kniazevičiūtė.

Savo mėgstamiausiam spektakliui „Notrdamo legenda“ ji dedikuotų stiprų, šaltą kvapą, kuriame būtinai būtų akcentuojama pipirmėtė.

„Pirmiausia, kai ateini į teatrą, kvepia kava. Žengiant toliau imi užuosti įvairiausių kvapų mišinius. Foje pradedi jausti dažų, daiktų aromatus. Įėjusius į salę įprastai pasitinka medienos natos. Teatro kvapas – netikėtas, prasmingas, solidus, paslaptingas, prabangus“, sakė save nežmoniška ir aistringa nišinių kvepalų gerbėja vadinanti V. Genytė.