Niujorke – ištaiginga „Sekso ir miesto“ tęsinio premjera: dėmesį traukė serialo žvaigždės

„Sekso ir miesto“ tęsinio „Ir štai kaip...“ premjera Niujorke / „Scanpix“ nuotr.
„Sekso ir miesto“ tęsinio „Ir štai kaip...“ premjera Niujorke / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-12-09 09:56
AA

Ilgai lauktas kultinis serialo „Seksas ir miestas“ tęsinys „Ir štai kaip...“ (angl. „And just like that...“) pagaliau pristatytas visuomenei – trečiadienį Niujorke įvyko oficiali serialo premjera. Į Modernaus meno muziejuje vykusiame renginyje žibėjo ne tik pagrindinės serialo žvaigždės, bet ir visa kūrybinė serialo komanda.

Po 17 metų pertraukos sugrįžtantis legendinis moterų serialas, kurio centre – Mirandos, Keri ir Šarlotės meilės, darbo bei sekso problemos, buvo plačiai aptarinėjams ir laukiamas su didžiausiu nekantrumu.

Amerikiečių kompanijos „HBO Max“ kūrinys pagaliau tampa pasiekiamas žiūrovams, o tai pažymėta Niujorko centre vykusiu renginiu. Modernaus meno muziejuje surengtoje premjeroje daugiausiai dėmesio skirta  pagrindines herojes įkūnijusioms aktorėsm – Sarah Jessicai Parker, Cynthiai Nixon ir Kristin Davis.

„Sekso ir miesto“ tęsinio „Ir štai kaip...“ premjera Niujorke / „Scanpix“ nuotr.

Pagrindinė serialo aktorė Sarah Jessica Parker premjeroje pasirodė su vyru Matthew Brodericku ir sūnumi Jamesu. Už rankų susikibusi trijulė šypsodamasi pozavo fotografams, tačiau didžiausias dėmesys vis tik krypo į Sarah Jessicą Parker, kuri sužibėjo specialiai jai siūtos „Oscar de la Renta“ vakarinės suknelės ir apsiausto dėka.

Fėjiška suknelė pasižymėjo akį traukiančiomis detalėmis: iškirpte, rožiniu tiulio sijonu ir karoliukų dekoracijomis, o ansamblį puikiai papildė rožiniai smailianosiai bateliai bei elegantiška šukuosena.

„Sekso ir miesto“ tęsinio „Ir štai kaip...“ premjera Niujorke / „Scanpix“ nuotr.
„Sekso ir miesto“ tęsinio „Ir štai kaip...“ premjera Niujorke (15 nuotr.)
+9

10 dalių serialas „Ir štai kaip...“ pratęsia „Sekso ir miesto“ legendą, kurio paskutinės serijos parodytos prieš 17 metų. Vis tik, kuriant serialo tęsinį, pasikeitimų neišvengta: Kim Cattrall, anksčiau atlikusi Samantos vaidmenį, naujose serijose nebepasirodys.

Seriale bus pasakojama apie brandesnių pagrindinių herojų gyvenimą įkopus į penktą dešimtį. Naujajame sezone Keri su kolege komike Che Diaz kuria tinklalaidę, Šarlotė gyvena savo tobulą gyvenimą – lanko dukters fortepijono rečitalius ir grožisi hortenzijomis savo svetainėje, o Miranda mėgaujasi laiku su šeima: vyru Steve ir sūnumi Brady.

Į „Sekso ir miesto“ tęsinį sugrįžta ir kiti personažai: ponas Šaunusis, kurį vaidina Chrisas Nothas, Šarlotės geriausias draugas Anthony Marentino, įkūnijamas Mario Cantone ir jos vyras Harry Goldenblattas, kurio vaidmuo priklauso Evanui Handleriui.

Keliuose serialo epizoduose pasirodys ir rugsėjį netikėtai miręs aktorius Willie Garsonas, vaidinęs Keri draugą Stanfordą Blatchą.

Kadrai iš serialo „Seksas ir miestas“ tęsinio (8 nuotr.)
+2