Niujorke įvyko „amfAR Gala“: garsios moterys žavėjo prabangiais apdarais

Labdaringo renginio „amfAR Gala“ svečiai/Vida Press nuotr.
Labdaringo renginio „amfAR Gala“ svečiai/Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2019-02-07 17:03
AA

Trečiadienį kasmetinis renginys „amfAR Gala“ subūrė prieš ŽIV ir AIDS kovojančius garsius žmones ir pažymėjo Niujorko mados savaitės pradžią. Iškilmingo renginio metu buvo apdovanoti praėjusiais metais prie kovos su AIDS prisidėję, savo poelgiais visuomenę įkvėpę žmonės.

Nuo 1998-ųjų minima „amfAR Gala“ ilgainiui tapo sėkmingiausiu ir daugiausiai dėmesio sulaukiančiu labdaros renginiu Niujorke. Kasmet čia atkreipiamas dėmesys į AIDS aukas bei jų kovą su baisia diagnoze. 

Puotoje apsilankė modelis Heidi Klum, socialinių tinklų žvaigždės Kim Kardashian ir Kourtney Kardashian, modelis Candice Swanepoel, aktorės Milla Jovovich ir Julia Roberts bei kitos garsios moterys. Damos spindėjo briliantais, traukė akį garsiausių dizainerių suknelėmis ir giliomis iškirptėmis.

Žinoma, šio renginio tikslas – ne tik pademonstruoti dailius apdarus, bet ir telkti lėšas kovai su AIDS bei šios ligos profilaktikai. Bilietas į tokią puotą dažniausiai kainuoja kelioliką tūkstančių JAV dolerių. 

Panašūs renginiai vyksta įvairiuose Europos miestuose. Tarp garsių žmonių jau tapo įprasta aukoti pinigus būtent per iškilmingą vakarienę. 

Vakaro akimirkos – Žmonės.lt fotogalerijoje.

Niujorke įvyko „amfAR Gala“ (25 nuotr.)
+19