Nomedos Marčėnaitės dukra Ula Palangoje susituokė su mylimuoju Daumantu

Nomeda Marčėnaitė su dukra Ula / Roberto Daskevičiaus ir Tautvydas Stuko nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Menininkės Nomedos Marčėnaitės akyse žiba džiaugsmo ašaros – rugpjūčio 6-ąją jos dukra Ula su savo išrinktuoju Daumantu sumainė vestuvinius žiedus.

Ulos ir Daumanto vestuvių ceremonija vyko Palangoje. Žinia apie vedybinį gyvenimą pradedančią dukrą socialiniame tinkle „Facebook“ pasidalijo N.Marčėnaitė.

„Labai ypatinga diena. Rytas prasidėjo su Ulos ruošta kava. Tada sušukavau jai plaukus, sudėliojau puokštę ir įdavusi į rankas bei išbučiavusi, išlydėjau į Palangą, kur jiedu su Daumiu susituokė!

Dukrele, būk laiminga, būkit abu laimingi ir mes visi (didelis būrys tave mylinčių žmonių) būsim laimingi!

Einu kur į kamputį posmą nuverksiu. Iš laimės“, – rašė N.Marčėnaitė.

Labai ypatinga diena. Rytas prasidėjo Ulos ruošta kava. Tada sušukavau jai plaukus, sudėliojau puokštę ir įdavusi į...

Posted by Nomeda Marčėnaitė on 2021 m. rugpjūčio 6 d., penktadienis

N.Marčėnaitė niekuomet nevengė atvirauti apie santykius su savo atžalomis. Trijų vaikų – Tito, Ulos ir Dovo – mama prieš trejus metus pasidžiaugė, kad suaugus vaikams jų santykiai tik dar pagerėjo. 

„Mano santykis su vaikais yra dieviškai geras. Aš juos be galo myliu, jie mane taip pat. Pastaruoju metu viskas pasidarė daug paprasčiau, į pasaulį žvelgiame vis panašiau nei prieš penkerius metus. Ula  išsikraustė, nes norėjo savarankiškumo. Gal todėl atvažiavusi vis dažniau apsikabina ir atvirauja. Aišku, jie mane ir pakankinę yra, bet tokia paauglių pareiga, – juokiasi ji. – Dabar apskritai labai daug jaunų, gražių žmonių, tai labai džiugina“, – 2018 metais kalbėjo ji.

Nomeda pasakojo, kad savo vaikus stengėsi auginti kitaip, nei ją auklėjo tėvai ir močiūtė.

Nežinau, kiek pavyko, bet savo vaikus bandžiau auginti kitaip, nei augau pati: stengiausi sakyti, kad tokie, kokie yra, jie nepakartojami ir nuostabūs, buvau ta mama, kuri ramiai ir dėkingai priima komplimentus, o ne juos neigia: „Nei graži ta mano šukuosena, nei ką...“ Bet, po teisybei, kai pradėjau girdėti komplimentus, mintyse labai stebėjausi: „Kodėl jie man tai sako? Kažko nori?“, – juokėsi N.Marčėnaitė.

Nomeda Marčėnaitė (38 nuotr.)
+32
Skaitykite daugiau