Norite atrodyti jauniau? Padės 5 triukai

Laiminga moteris / Vida Press nuotr.
Laiminga moteris / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2017-10-08 12:00
AA

Kad ir kokio amžiaus būtume, visada norisi atrodyti gražiai. Tos, kurios itin slepia savo metus, turėtų žinoti keletą makiažo gudrybių, kurios padės atrodyti jauniau.

Prieš kalbant apie konkrečias makiažo paslaptis, reikia paminėti, kad pagrindinė taisyklė – nesistengti atrodyti kaip 20 metų.

Prieš kalbant apie konkrečias makiažo paslaptis, reikia paminėti, kad pagrindinė taisyklė – nesistengti atrodyti kaip 20 metų.

Tokios pastangos gali sukelti tik juoką. Juk tikslas atrodyti jauniau, o ne juokingiau.

Tamsiems lūpdažiams – ne

Labai ryškios ir tamsios raudonos ir rudos spalvos tonai lūpas susiaurina. Skaidrus blizgesys ar lūpų dažai, šviesesnės rožinėse arba abrikosinės spalvos suteiks jaunatviškumo įspūdį. Beje, turėkite omenyje, kad siauros lūpos ir mažos raukšleles aplink burną krinta į akis, kuo ryškiau esate pasidažiusi.

Gerai pasirinkite kreminę pudrą

Jei jums daugiau nei 40 m., turėtumėte labai atsakingai rinktis kreminę pudrą. Reikėtų vengti matinės, nes tokia tik pabrėš raukšles ir odos trūkumus. Pudrą ant odos tepti reikėtų švelniai, pradėti nuo ausies ir tepti žemyn palei veido plaukelius. Itin svarbu tinkamai paskirstyti, ypač po akimis, šalia lūpų – ten, kur susidaro daugiau raukšlelių.

Tinkamas dėmesys antakiams

Labai tamsūs ir stori antakiai sendina, kaip, beje, ir labai ploni. Todėl rinkitės natūralumą – jums artimą spalvą bei antakių plotį. Dailūs antakiai įrėmina veidą ir suteikia žavesio, tačiau nepersistenkite su permanentiniu makiažu ir juoda spalva bei storu pudros sluoksniu. Beje, makiažo meistras Brettas Freedmanas aiškina, kad aukštesni ir storesni antakiai išryškins bruožus ir suteiks jaunatviškumo. Naudokite antakių šešėlius ar pieštuką, kurie turėtų būti vienu tonu šviesesni nei jūsų plaukų spalva.

TAIP PAT SKAITYKITE: 3 dalykai, kuriuos turite padaryti, jei nenorite išsiskirti

Moteris darosi makiažą. / Fotolia nuotr.

Gaivumo suteiks skaistalai

Rausvi skruostai – jaunystės simbolis. Tad pasirinkus tinkamus skaistalus odai įgaus gyvybės ir gaivumo. Jeigu skirsite šiek tiek dėmesio skruostams, pavyzdžiui, parausvinsite, tikrai suteiksite savo veidui jaunatviško švytėjimo. Oda ilgainiui praranda elastingumą, tad venkite rudų, tamsių tonų, geriau rinkitės švelniai rausvus.

Akys atskleidžia ne tik sielą, bet ir amžių

Kuo vyresnės tampame, tuo vokai labiau praranda stangrumą. Atrodome liūdnesnė, pavargusios. Rinkitės tokį makiažą, kad akys atrodytų didesnės. Ko vengti? Venkite tamsių spalvų šešėlių, blizgių šešėlių, neapveskite akių stora juoda linija. Toks makiažas sendins ir tikrai nesuteiks žavesio. Užkritusius vokus geriau paryškinti rusva spalva, galima daugiau dėmesio skirti išoriniams akių kampučiams.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kokie 6 sveiki kasdieniai įpročiai kenkia jūsų dantims?

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!