Norite, kad namuose tvyrotų laimė? Žinokite, kokius augalus auginti

Moteris terasoje tarp augalų / Fotolia nuotr.
Moteris terasoje tarp augalų / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2017-08-01 12:00
AA

Visi nori, kad namuose būtų jauku, malonu, kad ne tik namiškiai, bet ir svečiai jaustųsi gerai. Taip bus, jei žinosite, kokius augalus laikyti namus, kad juose vyrautų darna, ramybė ir meilė.

Rinkitės atsakingai

Jei nusprendėte savo namus papuošti naujomis gėlėmis, neskubėkite ir nuspręskite, kokios būtų tinkamiausios. Svarbu, kad gėlės ne tik puoštų, bet ir skleistų teigiamą energiją.

Jei nusprendėte savo namus papuošti naujomis gėlėmis, neskubėkite ir nuspręskite, kokios būtų tinkamiausios. Svarbu, kad gėlės ne tik puoštų, bet ir skleistų teigiamą energiją. Kiekviena gėlė turi savo energinį lauką. Jei jūsų ir gėlių laukai sutampa, tikėtina, kad namuose vyraus ramybė ir harmonija, o jei ne, žmogus gali jaustis blogai, prarasti jėgas.

Patarimas: kai renkatės gėles, pabandykite jas pajusti – palieskite, pabandykite pajusti savo ir gėlės ryšį, savo pojūčius.

Pinigų medis

Kas nenorėtų namuose turėti daugiau pinigų? O kad pinigų medis padeda į namus pritraukti daugiau pinigų, girdėjo bene kiekvienas. Tik neapsigaukite: ant gėlės šakų pinigai tikrai neauga. Tačiau šis augalas padeda lengviau pinigus uždirbti, nes manoma, kad jis pritraukia į namus turtus.

Beje, ši gėlė gana populiari, todėl jeigu nusprendėte auginti šį augalą savo namuose, tikrai pravartu sužinoti, kaip juo rūpintis. Atminkite – kuo augalas didesnis, šakos ilgesnės, tuo namuose geresnė finansinė padėtis.

TAIP PAT SKAITYKITE: Pilotuoti lėktuvą – geriausias darbas pasaulyje

Pinigų medis / Fotolia nuotr.

Orchidėja

Orchidėjų gėlės ne tik puošia namus ir džiugina akį, bet ir pakelia nuotaiką. Beje, orchidėjos sugeria anglies dvideginį, o deguonį išskiria ne tik dieną, bet ir naktį. Sakoma, kad miegamasis yra labai tinkama vieta orchidėjai laikyti. Jei auginsite šį augalą, namuose vyraus šeimos ramybė.

Pagal fengšui, orchidėja gerina ne tik namų energiją, bet ir pačių savininkų gyvenimą. Beje, senovės graikai šias gėles siejo su vaisingumu, todėl tai buvo ypatinga dovana jaunavedžiams. Ypač dabar, kai galima įsigyti pačių įvairiausių orchidėjų rūšių, įmanoma savo namams įsigyti tikrai tinkamiausią augalą.

Orchidėjos. / Fotolia nuotr.

Alavijas

Apie stebuklingąsias alavijo savybes kalbama nuo senų laikų. Sakoma, kad šis augalas skleidžia teigiamas emocijas, padeda atsikratyti nesėkmių.

Puiku ir tai, kad šiuo alavijas nereikalauja ypatingos priežiūros: jam nebūtina itin aktyvi saulės šviesa – galite laikyti ir dirbtinai apšviestoje vietoje, tačiau nepamirškite reguliariai laistyti. Alavijas pripildo kambarį ramybės. Todėl rekomenduojama augalą laikyti tokioje vietoje, kur nuolat būna daug žmonių – jis sugeria neigiamą energiją namuose. Taip pat tinkama vieta kambaryje, kuriame dažniausiai priimate svečius. Todėl jis labai tiktų ir darbovietėse, kur dirba daug žmonių.

TAIP PAT SKAITYKITE: Puokščių kūrėja: „Nuotakos dažniau renkasi tradicines puokštes“

Alavijas / Fotolia nuotr.

Bazilikas

Šis prieskoninis augalas, pasirodo, turi ir magiškųjų savybių: apvalo, apsaugo, skleidžia taiką, draugystę, meilę, sveikatą, vaisingumą ir pritraukia turtus. Jis net naudojamas meilės burtams. Sukramtyti baziliko lapeliai skatina vaisingumą. Jei nešiositės keletą lapelių piniginėje, pritrauksite gerovę. Išbandykite!

Prieskoninės žolelės ant palangės / Fotolia nuotr.

Pelargonija

Ko gero, tai viena dažniausių gėlių, auginamų tiek namuose, tiek darželiuose. Pelargonijomis puošiami butai, balkonai ir kiemai. Šis augalas mėgstamas, nes nereikalauja ypatingos priežiūros. Gausiai žydinti pelargonija suteikia žmogui žvalumo, skleidžia teigiamą energiją. Švelnus ir malonus gėlės aromatas nuramina, atgaivina sielą. Pastebėta, kad žmonių namuose, kuriuose auga pelargonijos, mažiau baramasi, nervinamasi, jaučiama kur kas mažesnė įtampa.

TAIP PAT SKAITYKITE: Gėlės balkone. Kokias rinktis

Pelargonija / Fotolia nuotr.

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!