Norvegijos princesės sūnaus mylimoji – nekilminga, bet įspūdinga

Marius Borg Hoiby ir Juliane Snekkestad / Vida press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Norvegijos princesė Mette Marit dabar išgyvena tą patį, ką kadaise patyrė princo Harry giminaičiai, kai šis užmezgė santykius su Sasekso hercogiene Meghan Markle. Jos sūnus Marius Borg Høiby susirado nekilmingą, tačiau labai patrauklią merginą Juliane Snekkestad. Aišku, šioje istorijoje yra ne viena pikantiška detalė.

Norvegijos princesės Mette Marit sūnus Marius Borg Høiby šiuo metu susitikinėja su buvusiu žurnalo suaugusiems „Playboy“ modeliu, preneša leidinys „Express“.

Nekilminga, tačiau labai įspūdinga – taip galima apibūdinti modeliu dirbančią Julianę Snekkestad. Jos karjera išties klostosi puikiai. Reklamos, žurnalų puslapiai, o dabar dar ir Norvegijos karališkosios šeimos narys pašonėje.

Iš pradžių dėl sūnaus meilės nekilmingai manekenei princesė Mette Marit neprieštaravo. Priešingai, moteris palaikė savo sūnų ir net sekė princo Harry ir Meghan Markle istorijos pavyzdžiu. Juk meilei visai nerūpi, tu mėlynojo kraujo ar ne.

Tiesa Norvegų didikams teko nelengvas išbandymas, kai vėliau buvo išsiaiškinta, kad gražuolė Juliane pozavo erotinio žurnalo viršeliui labai menkai apsirengusi.

????

A post shared by Juliane Snekkestad (@julianesnekkestad) on

Merginai teko pasiaiškinti karališkai šeimai, o pastarajai savo ruožtu pasiaiškinti visuomenei.

Tiesa, kai Mariui suėjo 20 metų, buvo paskelbta, jog jis pasitraukia iš viešumos ir nori savo asmeninį gyvenimą pasilaikyti sau.

Šiuo metu jis su mylimaja gyvena Londone. Jis visiškai neįtrauktas į Norvegijos kilmingųjų gyvenimą. Socialiniuose tinkluose apie jo asmeninį pasaulį taip pat mažai informacijos, tačiau modeliu dirbanti princo mylimoji tikrai demonstruoja ne tik savo iškilias formas, bet ir meilę vaikinui.

Skaitykite daugiau