Norvilų šeima ryžosi neeiliniam nuotykiui: didelė atsakomybė kris ir sūnums Emiliui bei Rėjui

 Deivis ir Renata Norvilai su vaikais / Tomo Petrovskio nuotr.
Deivis ir Renata Norvilai su vaikais / Tomo Petrovskio nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
2022-05-27 12:33
AA

Viena gražiausių pramogų pasaulio porų, dainininkai Deivis ir Renata Norvilai, nusprendė leistis į netikėtą vasaros nuotykį – jau visai netrukus kartu su savo vaikais jie taps žiūrovų pamėgtos kelionių bei kulinarinių atradimų TV3 laidos „Maisto kelias“ herojais.

Vasarinis kelionių projektas „Maisto kelias“ penktąjį sezoną grįžta su svaiginančiomis, atradimų kupinomis kelionėmis po Lietuvą. Šį sezoną projektas pasitiks atsinaujinęs ir kaip niekada aktualus šeimoms. Skaniausias ir įdomiausias šalies miestų ir miestelių vietas atrasti pasiryžo visa Renatos ir Deivio Norvilų šeimyna – ne tik tėvai, bet ir jų sūnūs, Emilis bei Rėjus.

Projekto herojai atskleis, kaip įdomiai ir turiningai keliauti po Lietuvą, kad tiek mažiausias šeimos narys, tiek ir patys tėveliai praleistų savo laisvalaikį išskirtinai ir įsimintinai.

„Labai apsidžiaugėme gavę pasiūlymą prisijungti prie laidos „Maisto kelias“. O didžiausias džiaugsmas aplankė mūsų vaikus – jau nuo pirmųjų dienų namuose netilo kalbos apie šias darbingas atostogas, kurių metu keliausime po Lietuvą. Vaikai, pamatę pirmuosius laidos scenarijus, atsakingai repetavo, kaip pasisveikinti su televizijos žiūrovais“, – pasakoja viena iš laidos herojų, R.Norvilė.

Deivis ir Renata Norvilai su vaikais / Tomo Petrovskio nuotr.

Ilgametis prodiuserinės kompanijos „TV Topas“ kuriamas projektas „Maisto kelias“ nuo pat pirmo sezono buvo dedikuotas kulinarinėms kelionėms ir gastronominiams atradimams, tačiau metams bėgant, projekto koncepcija plėtėsi, jame atsirado vis daugiau turizmo, istorijos, kultūros.

Renata ir Deivis atvirauja ir patys mėgstantys laiką leisti gamtoje, keliauti po Lietuvą, taip pat neretai su vaikais leidžiasi į įvairius žygius. „Ar gali būti geresnis planas vasarai, jei ne keliauti po Lietuvą?“ – šypsosi Deivis.

Tad nors Norvilų šeima ir neatsisako išvykų į užsienio šalis, pora vieningai tvirtina, kad dažnas lietuvis nė neįsivaizduoja, kiek įdomybių yra ir mūsų šalyje. „Keliauti į užsienį ir pažinti naują kultūrą visuomet yra smagu. Tačiau ir Lietuvoje turime daug neatrastų kampelių ir įspūdingų vietų, kurias pamatyti tikrai verta“, – pasakoja žinoma pora.

Ne ką mažiau nei keliones, šeima mėgsta ir gerą maistą. „Maisto gamyba man yra vienas malonumas. Labai smagu leistis į kulinarines keliones, kuriose galiu pasisemti dar daugiau žinių apie maisto tradicijas skirtinguose Lietuvos kampeliuose. Nors ir esame nedidelė šalis, tačiau kiekvienas kraštas turi savo maisto tradicijas, kurios kitiems galbūt net nėra nežinomos. Pavyzdžiui, ar žinojote, kaip pagaminti tikrą žemaitišką kastinį namuose? – kalba laidos herojus Deivis.

Deivis ir Renata Norvilai su vaikais / Tomo Petrovskio nuotr.

R.Norvilė taip pat negaili komplimentų savo vyro kulinariniams sugebėjimams. „Mano vyras –puikus šefas. Jis visada ieško naujų receptų, moka sukurti tikrą stebuklą lėkštėje bei visuomet nustebina ne tik mane, bet ir vaikus“, – pasakoja Renata.

Tuo tarpu 11-metis Renatos ir Deivio sūnus Emilis išduoda, kad virtuvė jų namuose kartais netgi virsta varžybų vieta: „Ir mama, ir tėtis gamina labai skaniai. Kartais jie net varžosi, kuris pagamins skaniau.“

„Maisto kelias“ – tai Renatos, Deivio, Emilio ir Rėjaus Norvilų vasaros kelionių dienoraštis, iš kurio bus galima pasisemti daugybę kelionių ir laisvalaikio idėjų.

Nesuvaidinta realybė keliaujant su vaikais, kulinarinis paveldas, smagios pramogos, Lietuvos istorija bei kultūra, geriausi restoranai, naudingi patarimai ir daug kitos informacijos – jau greitai.

Laida „Maisto kelias“ – nuo birželio 25 d. per TV3.