Nuo podiumo pabėgęs Jeanas Claude‘as Edorhas vienam vakarui vėl virto modeliu

Jeanas Claude'as Edorhas / Viganto Ovadnevo nuotr.
Jeanas Claude'as Edorhas / Viganto Ovadnevo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2012-05-20 12:56
AA

Išvaizdus tamsiaodis modelis Jeanas Claude‘as Edorhas anksčiau pasirodydavo dažname mados renginyje. Tačiau jau daugiau kaip metus vyro viešumoje nematyti. Kad podiumas jo nebedomina, patvirtino ir pats Jeanas, patikinęs, kad į senąjį amplua grįžo tik vienam vakarui.

Pastarąjį kartą J.C.Edorhas modeliu tapo per dizainerės Aušros Žvirblienės-Haglund naujosios kolekcijos „Secretas“ pristatymą. „Aušra yra mano draugė. Prieš gana ilgą laiką nusprendžiau nebesiimti jokio modelio darbo. Padariau Aušrai paslaugą, bet taip pasielgiau tik dėl jos“, – portalui Žmonės.lt sakė vyras.

Jeanas Claude'as Edorhas / Viganto Ovadnevo nuotr.

Jau 40-ies sulaukęs, tačiau kone perpus jauniau atrodantis J.C.Edorhas renginio metu demonstravo keletą vyriškų rankinių. Jis pasakojo mėgstantis tokius aksesuarus, tačiau dažniausiai kasdienai besirenkantis per petį permetamą rankinę. „Aušros kurtos rankinės kokybiškos. Man labiausiai patiko raudona rankinė, juk šiemet svarbu spindėti, svarbios spalvos. Pats dažniausiai rankinę persimetu per petį, o rankoje laikau tik kur nors keliaudamas“, – sakė asmeninu treneriu dirbantis vyras.

J.C.Edorhas teigė neskaičiavęs, kiek laiko nesirodė renginiuose kaip modelis. „Galbūt metai ar dveji... Šiandien turiu daugybę kitų darbų, tad nusprendžiau pasirinkti tai, kas man geriausia“, – šypsojosi jis, prisipažindamas, kad prieš vasarą turi ypač daug klientų, kadangi visi nori pasitikti šiltąjį sezoną pasitempę.