Nuomonė ant Vilniaus pastatų sienų: „Uždarykit Jasaitį – Oksana teisi!“

Žmonės.lt fotomontažas
Žmonės.lt fotomontažas
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-03-25 20:41
AA

Vieši nesutarimai tarp žymios poros Oksanos Pikul ir Simo Jasaičio visuomenėje vis dar aptarinėjami. Po to, kai buvo pranešta, jog žinomas krepšininkas galimai smurtavo artimoje aplinkoje, netyla įvairios nuomonės. Susikaldę į dvi stovyklas vieni palaiko Oksaną, o kiti skuba išteisinti Simą. Portalo Žmonės.lt skaitytojas pasidalijo nuotrauka, daryta Vilniuje, Užupio teritorijoje. Užrašas teisė žymų krepšininką.

„Uždarykit Jasaitį – Oksana teisi!“ – toks užrašas užfiksuotas šalia Vilniaus „Užupio meno inkubatoriaus“. Piešiniais ant sienų garsėjanti vieta, pamėgta „graffiti“ piešiančių vilniečių, tapo puikia „drobe“ kažkam išreikšti savo nuomonę.

Užrašas netoliese Vilniaus „Užupio meno inkubatoriaus“ / Vitalijaus Oliochno nuotr.

Žmonės.lt skaitytojas, pasidalijęs nuotrauka, prie jos paliko ironišką užrašą: „Visuomenės pozicija tokia“.

Primename, kad Oksana vėliau prisipažino iš Simo patyrusi ne tik fizinį, bet ir psichologinį smurtą. Jų tarpusavio nesutarimai į viešumą iškilo sausio mėnesį, kuomet žymi moteris savo vyrui iškvietė policiją.

Nepatvirtintais duomenimis, krepšininkas galėjo savo žmoną Oksaną Pikul-Jasaitienę išvadinti necenzūriniais žodžiais, skaudžiai griebti jai už rankos. Policijos komisariate Simui Jasaičiui sausio 21 d. buvo nustatytas lengvas girtumo laipsnis.