Nuostabi Ryčio Cicino dovana mamai 70-mečio proga: saulėtas kraštas, staigmenos ir neįkainojamas laikas

Žmonės.lt fotomontažas / Asmeninio archyvo nuotr.
Žmonės.lt fotomontažas / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-07-25 11:02
AA

Tėvai yra tie žmonės, kuriems turime nuoširdžiai dėkoti už pirmuosius žingsnius šiame pasaulyje. Kartais vaikų ryšys su jais bėgant metams nutrūksta, o kartais... Išlieka tvirtas it giliai į žemę įaugusios seno ąžuolo šaknys. Lietuvos estrados žvaigždė Rytis Cicinas gimtąją Kazlų Rūdą paliko ganėtinai anksti, tačiau su mama Rasa iki šiol yra be galo artimas. Štai 70-ojo jubiliejaus proga savo brangiam žmogui vyras padovanojo įsimintiną kelionę į Turkiją.

Tai buvo pirmasis kartas, kada muzikantas ten vyko su mama. „Gyvenome netoliese Alanijos paplūdimio, Augusto viloje. Paskutiniąją atostogų dieną praleidome Pamukalėje. Norėjosi aplankyti turistų mėgstamas vietas ir objektus. Didžiulį įspūdį paliko baltosios uolos, tapusios Turkijos vizitine kortele. Plaukiojome Kleopatros baseine, per dieną automobiliu įveikėme apie 700 kilometrų“, – pasakojo R. Cicinas.

Rytis Cicinas su mama Rasa / Asmeninio archyvo nuotr.

Kai Rytis pradžiugino mylimą žmogų kelione, mama jau buvo pradėjusi kviesti svečius į gimtadienio šventę Lietuvoje. Tad vos tik jie parvyks iš saulėtosios Turkijos, laukia dar viena didžiulė puota.

Kodėl būtent ši šalis? „Čia jau esu buvęs, o mamai tai pirmas kartas. Pagalvojau, kad žinodamas, kur vykti ir ką pamatyti, jai galėsiu parodyti gražiausius dalykus, suplanuoti puikias atostogas,“ – prisipažino atlikėjas.

Daugiausia laiko jie praleido ilsintis prabangaus viešbučio teritorijoje. Augusto viloje tuo metu buvo vos 10 žmonių, tad Rasa su Ryčiu mėgavosi privatumu, kurio kiekvienam žmogui kartais gyvybiškai reikia. Vaikai į šį viešbutį neįleidžiami, todėl mama su sūnumi patyrė, ką reiškia atsidurti ramybės uoste.

Rasa Cicinienė / Asmeninio archyvo nuotr.

Puikiai atrodanti Rasa Cicinienė – tikra optimistė. Jai viskas įdomu, moteris aktyvi ir entuziastingai leidžiasi į kiekvieną gyvenimo nuotykį. Jau ne pirmą kartą su artimu žmogumi keliaujantis Rytis sako, kad kartais vaikams nepavyksta išlaikyti tokio glaudaus ryšio su tėvais, bet pats jis nuoširdžiai džiaugiasi, nes anksti išsikraustęs iš gimtosios Kazlų Rūdos iki šiol puoselėja šiltus santykius.

„Gimtadienio dieną mamai užsakiau 70 rožių, vakarieniavome ant jūros kranto ir įteikiau perlų vėrinį. Viešbučio personalas atnešė jubiliejui skirtą tortą. Šiandien ryte su mama kalbėjomės apie atostogų įspūdžius ir ji džiaugėsi kiekviena viešnagės diena. Ne tik dovanomis, bet ir aplankytu kraštu. Turkija – istorija turtingas kraštas.“

Rytis Cicinas su mama Rasa / Asmeninio archyvo nuotr.

Mamai Rasai gimtadienio proga atlikėjas palinkėjo išlikti tokia pat šaunia ir gyvybinga. „Didžiuojuosi mudviejų ryšiu. Manau, kad geriau praleisti laiką su artimaisiais dabar, negu kada nors gailėtis, jog kažko nepadarei.“

Rytis Cicinas mamos Rasos jubiliejų minėjo Turkijoje (12 nuotr.)
+6