Nuotakos puokštę pagavusi Ingrida Kazlauskaitė: „Tai atsitiko pačiu laiku“

Aurelijos Jurkšaitytės kolekcijos pristatymas / Liudos Taparauskienės
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Dainininkė Ingrida Kazlauskaitė, dalyvavusi naujausios dizainerės Aurelijos Jurkšaitytės kolekcijos pristatyme, sakė ypatingoje vakaro nepamiršianti ilgai ir besitikinti, jog jis bus lemtingas.

Apie savo asmeninį gyvenimą atvirauti nelinkusi žinoma atlikėja netikėtai tapo vienu iš vakaro pašnekesių objektu, kai pagavo pagrindinio kolekcijos modelio, įkūnijusio nuotaką – visažistės Karolinos Kaminskaitės – mestą eukaliptų puokštę.

„Tai nebuvo iš anksto planuota. Karolina metė puokštę ir, iš didelio būrio A.Jurkšaitytės kolekciją pristačiusių merginų, ją pagavau aš“, – pasakojo I.Kazlauskaitė, mįslingai užsimindama, kad tai atsitiko pačiu laiku.

Dainininkė neslėpė vis dažniau susimąstanti apie vaikus ir šeimą, bet ar turi širdies draugą nepasakoja.

Aurelijos Jurkšaitytės kolekcijos pristatymas / Liudos Taparauskienės

„Į rankas man įkritę eukaliptai dar žydės, todėl žaluma džiugins ir vasarą primins ne vieną dieną. Net iš jų sukurto dailaus lankelio sau nepasilikau, nes puokštė buvo svarbiau!“, – juokdamasi sakė I.Kazlauskaitė.

A.Jurkšaitytės žiemai skirtų drabužių kolekcijos pristatymas vyko „Žalgirio“ arenos amfiteatre, dvi dienas čia trukusio renginio „Kūrybos podiumas“ uždarymo metu. Didžioji vakaro modelių dalis plaukus buvo pasipuošę Ingos Norkeliūnienės kurtais aksesuarais.

Pasak dizainerės, iš gyvų augalų sukurti lankeliai tapo tarsi jos pristatymo simboliu, nes kolekcijoje itin akcentuojamas natūralumas. Vilna, kailis, oda, kašmyras – visi audiniai yra iš šimtaprocentiniai ir skirti šildyti žvarbiomis dienomis.

Aurelijos Jurkšaitytės kolekcijos pristatymas / Liudos Taparauskienės

„Dėmesį skyriau miesto moteriai, pateikdama jai madingus kasdieninius drabužius, puikiai derančius tarpusavyje. Kojinės, megztiniai, sijonai, suknelės, liemenės, marškinėliai, apsiaustai – norėjosi, kad garderobe nieko netrūktų“, – sakė kūrėja.

A.Jurkšaitytės kolekcijoje dominuoja žemės spalvos. Ryškesnės, tokia, kaip raudona, gerokai prigesintos. Daugumoje drabužių netrūksta ir žiemos motyvų.

Skaitykite daugiau