Nuotakų pusryčiuose Aistė Kabašinskaitė atskleidė artėjančių vestuvių planus

Aistė Kabašinskaitė
Aistė Kabašinskaitė
Šaltinis: Žmonės
2019-05-14 11:56
AA

Praėjusį savaitgalį vestuvių organizatorės „KM Vestuvės“ ištekėti besiruošiančias žinomas merginas sukvietė į jau tradicija tapusius būsimų nuotakų pusryčius „Bridal Brunch“. Jaukiose namų erdvėse Užupyje prie vėlyvų pusryčių stalo susibūrė humoristo Manto Katlerio sužadėtinė Aistė Kabašinskaitė, modelių agentūros „Catwalk“ vadovė Ernesta Elzbergaitė, aktorė Žemyna Ašmontaitė, teisininkė Simona Goborovaitė.

Viešnias sukvietę vestuvių organizatorės Karolina Meginytė ir Milda Govedaitė su būsimomis nuotakomis kalbėjosi apie svarbiausius šventės akcentus, vis dar aktualias tradicijas, naujausias tendencijas, dalinosi patarimais, kaip išsirinkti geriausią vietą pokyliui.

Į klausimus apie šventės dekorą atsakinėjo ypatingas svečias – garsiausias šalies floristas, su „KM Vestuvių“ komanda dažnai bendradarbiaujantis Mantas Petruškevičius. Būsimas nuotakas išskirtiniais gėrimais stebino mobilaus baro „Trendy bar“ barmenai, o degustuoti lengvų užkandžių kvietė restoranas „Rib Room“.

Vestuvių organizatorės džiaugėsi, kad jų sumanytų vėlyvųjų pusryčių būsimoms nuotakoms idėja greitai sulaukė populiarumo. „Abi daug keliaujame, nuolat ieškome ką galėtume pritaikyti Lietuvoje. Mums pačioms labai patinka vėlyvieji pusryčiai, todėl praėjusį rudenį kilo idėja brunch’ui sukviesti savo nuotakas. Kad viešnios jaustųsi kaip namie, jas pakvietėme į ypatingą vietą – savus namus. Čia jauku, galima neformaliai bendrauti. Merginos džiaugiasi, kad savaitgalių rytai būna praleisti smagioje beveik išimtinai moteriškoje draugijoje, išgirstant patarimus tiesiai iš profesionalų lūpų. Dalintis patirtimi mums patinka, toks formatas – puiki galimybė į visus klausimus atsakyti iškart. Šis pasimatymas – jau penktasis. Rudenį, po vasaros sezono piko, pusryčių tradiciją tęsime“, – pasakojo M. Govedaitė.

Paklaustos, kas joms atrodo svarbiausia vestuvių šventėje, „Bridal Brunch“ viešnios pritarė viena kitai: tai – atmosfera, kurią kuria patys jaunieji. Nors žinomų merginų skoniai skiriasi, visos prasitarė, kad vestuvių dienai rinksis baltos spalvos sukneles ir žadėjo apdaro būsimiems vyrams nerodyti iki ceremonijos pradžios. Bendro pritarimo sulaukė ir tradicija paskutinę naktį prieš tuoktuves sužadėtiniams praleisti atskirai.

Renginio akimirkos/Reda Ruzel nuotr.

Humoristo M. Katlerio sužadėtinė Aistė tikino, kad svarbiausia vestuvėse – emocija: „Būtina atsakyti sau, kam jūs darote šventę – ar tam, kad pasirodytumėte kitiems žmonėms, ar tam, kad atšvęstumėte savo meilę su artimiausiais draugais ir giminaičiais. Ne tiek svarbu, kiek tos vestuvės kainavo, kur jos vyko – ar dvare, ar palapinėj. Svarbiausia – emocija, kurią sukuri ir išgyveni drauge su mylimiausiais.“

A. Kabašinskaitė prasitarė, kad savo mergvakarį planuoja švęsti užsienyje. „Su geriausiomis draugėmis norime susiorganizuoti mini kelionę. Galvojame apie kurį nors Europos miestą“, – sakė Aistė.

Paklausta apie nuotakos suknelę, Aistė šypsojosi: „Nesu tradicinių princesiškų suknelių mėgėja. Esu už tai, kad reikia vilkėti, kas patinka pačiai, kas atspindi asmenybę, su kuo jausiesi patogiai ir gražiai. Žinoma, norisi, kad mane išvydęs jaunikis tą vaizdą įsimintų visam gyvenimui“.

Modelių agentūros vadovė E. Elzbergaitė taip pat pasidalijo būsimais planais: „Mergvakario nesitikėjau, sakiau, kad nereikia, bet žinau, kad švęsiu: draugės man kažką organizuoja. Pora dienų gegužės pabaigoje jau rezervuotos“.

Paklausta apie suknelę, žinoma mergina šypsojosi: „Tradicijos nerodyti suknelės iki ceremonijos laikysiuosi, bet mano jaunikis – smalsus, tad manau jau įtaria, kokio silueto, kokio tipo suknelę vilkėsiu. Tiesa, dar nesam apsisprendę, ar link altoriaus žengsime kartu ar atskirai“.

Greitu metu žiedus sumainysianti Ernesta atskleidė, kad su vyru svajojo apie tuoktuves ant jūros kranto, kur šilta, tačiau galvodami apie svečių komfortą, nusprendė švęsti Lietuvoje: „Nesivaikysim svajonės, nes juk vestuves darom ne tik dėl savęs, bet ir dėl draugų, šeimos, artimųjų. Kad visi kartu švęstų ir pasidžiaugtų. Todėl pasirinkome savo šalį“.

Renginio akimirkos/Reda Ruzel nuotr.

Paklausta, ko vertėtų nepamiršti, ruošiantis savo svajonių šventei, vestuvių organizatorė K. Meginytė vardijo auksinius patarimus: „Vestuvėse svarbiausi – du žmonės, tad nuotakos turėtų nepamiršti ne tik savęs, bet ir jaunikio. Staigmenas, dovanas, padėkos kalbas apgalvokite iš anksto. Tai dalykai, kurių nepakartosi, o išsisukti ekspromtu vargu ar pavyks. Negailėkite laiko įžadų rašymui – tai bus brangiausias jūsų vestuvių prisiminimas“.

Karolina patarė nesureikšminti šventės automobilio ir maisto gausos: „Vietoje šampano ir saldainių po ceremonijos, geriau įteikite atvykusiems mini dovanėles atminimui. Jei svečiai lieka nakvoti – pasirūpinkite, kad kiekvieni turėtų privačią erdvę, o pusryčiams vietoje atgyvenusios kibinų ir kopūstų sriubos tradicijos, rinkitės lengvų, sveikų pusryčių meniu.“

Floristas M. Petruškevičius patarė nesivaikyti tendencijų. Dekoro tendencijas jis siekia kurti pats: „Tendencija tampa tai, kai sukuri dekorą, kurio po to užsimano visi“. Pasak jo, vestuvių šventėje svarbiausia yra bendra visuma: „Jeigu tai neįmanoma, viską bandome kompensuoti dekoru. Lietuvoje rasti gerą, tinkamą vietą tikrai sudėtinga, todėl dekoras gali išgelbėti šventę.“

Žinomos moterys atskleidė artėjančių vestuvių planus (25 nuotr.)
+19