Nuotrauką su sūnumi paviešinusi A.Navalno žmona Julija kreipiasi į pasaulį: „Putinas – ne Rusija!“

Aleksejus Navalnas su žmona Julija / „Instagram“ nuotr.
Aleksejus Navalnas su žmona Julija / „Instagram“ nuotr.
15min.lt
Šaltinis: Žmonės
2022-03-01 18:41
AA

Rusijos karą prieš Ukrainą pasmerkė visas pasaulis. Antradienio vakarą šia tema pasisakė ir kalinamo Rusijos opozicijos lyderio Aleksejaus Navalno žmona Julija.

Savo poziciją apie šiuo metu vykstantį karą Ukrainoje išsakė ir Aleksejaus Navalno žmona Julija Navalnaja. Ji mintimis pasidalijo instagrame, įkeldama nuotrauką su sūnumi Zaharu, kurioje jie rodo du pirštus ir laiko plakatą, ant kurio parašyta „Karui – ne! Putinas – tai ne Rusija“.

„Putinas – ne Rusija! Mes nenorime nieko bombarduoti. Nenorime šaudyti. Nenorime užkariauti. Mes norime taikos. Mes esame dešimtys milijonų. Mes nebūsime karo nusikaltėlio partneriai. Ir mes netylėsime. Jokio karo!“ – rašė ji savo paskyroje, turinčioje daugiau nei milijoną sekėjų.

Primename, kad balsingiausias Rusijos prezidento V.Putino kritikas pernai vasarį buvo nuteistas kalėti pustrečių metų už tai, kad pažeidė senoje byloje dėl sukčiavimo jam skirtos lygtinės bausmės sąlygas.

Jis buvo pasiųstas už grotų, kai sugrįžo į Rusiją iš iš Vokietijos, kur penkis mėnesius gydėsi dėl apnuodijimo nervus paralyžiuojančia medžiaga „Novičiok“. Opozicionierius ir Vakarai dėl tos atakos kaltina Kremlių. Pastarasis neigia esantis kaip nors su to susijęs.

Nauja sukčiavimo byla buvo iškelta 2020-ųjų gruodį, kai A.Navalnas gydėsi Vokietijoje po apnuodijimo nervus paralyžiuojančia medžiaga.