Nuotraukoje – garsi lietuvė. Ar atpažįstate?

Audronė Bunikienė / Asmenininio albumo nuotr.
Audronė Bunikienė / Asmenininio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-02-26 18:58
AA

Valiūkiškas žvilgsnis ir lūpų kampučiuose žaidžianti šypsenėlė – taip atrodo iš senos fotografijos žvelgianti mergina. Lietuviai šią merginą puikiai žino. O jūs ar atpažįstate ją?

Tai garsi lietuvių dizainerė Audronė Bunikienė, kuri sekmadienį, vasario 26 dieną, švenčia gimimo dieną. 59-ojo gimtadienio proga mados kūrėja ir pasidalijo su draugais bei gerbėjais savo vaikystės, jaunystės nuotraukomis.

„Ačiū, mano brangieji, už dovanotą Gyvenimą. Ačiū, kad švelniai, bet stipriai, paėmę už rankos, vedėte jo keliais, keleliais“, – dalydamasi nuotraukomis rašė A.Bunikienė.

Audronė Bunikienė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Nors nuo fotografijų užfiksavimo dienos prabėgo jau daug metų, Audronės žvilgsnis nė kiek nepasikeitė. Tik šypsena šiandien gerokai platesnė. Tie, kurie bent kartą sutiko A.Bunikienę žino, kad pozityvumo jai netrūksta. Priešingai, teigiamu požiūriu dizainerė sugeba apkrėsti visus aplinkinius.

Brandaus gimtadienio proga Žmonės.lt kviečia savo skaitytojus pasigrožėti žavingais dizainerės A.Bunikienės įvaizdžiais. Savaime suprantama, absoliuti dauguma jų – pačios Audronės kūrybos.

Audronei Bunikienei sukako 59-eri (28 nuotr.)
+22