„Nupaparacintos“ Ritos Oros atostogos: žvaigždė gali girtis nepriekaištingomis formomis

Rita Ora / Vida Press nuotr.
Rita Ora / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-08-03 14:22
AA

1,66 centimetrų ūgio Rita Ora laužo standartus. Ji ne tik populiari dainininkė, bet ir modelis. Daugelis stebisi, kodėl jai gyvenime pavyko tiek pasiekti. Į pavyduolių klausimus Rita dažnai atšauna: „Daug dirbu“. Ir panašu, jog dirba ji ne tik įrašų studijoje ar prieš kameras, bet ir sporto salėje.

26 metų garsenybė šiuo metu keičia supermodelį Tyrą Banks ir globoja populiarų realybės šou „America's Next Top Model“. R. Oros sekmė – didžiulė. Ji viena trokštamiausių šio meto žvaigždžių. Toks statusas reikalauja atrodyti nepriekaištingai.

Pirmadienį užsienio „paparacių“ darytose nuotraukose Rita Ora atrodo itin seksualiai. Tvirtas kūnas, dailus stilingas bikinis ir... Bronzinis įdegis.

Akimirka iš Ritos Oros atostogų Jamaikoje / Vida Press nuotr.

Šiuo metu atlikėja su šeima ir draugais mėgaujasi Jamaikos saule. Įvairius projektus kuruojanti R. Ora išvyko trumpų atostogų. Juk vasarą bent šiek tiek poilsio nusipelno visi?

Kosove 1990 metais gimusi atlikėja išpopuliarėjo 2007 metais. Tuomet Londone ji dalyvavo nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje, tačiau iš konkurso greitai pasitraukė. Didžiulio susidomėjimo žiūrovams nesukėlęs startas, paliko įspūdį muzikos prodiuseriams. Po keletos metų moteris ėme bendradarbiauti su garsiais didžėjais ir pristatė pirmąjį solinį albumą. Didžiojoje Britanijoje darbas įvertintas aukščiausiais balais. Šiuo metu „Instagram“ paskyroje Rita turi 12 milijonų sekėjų iš viso pasaulio.

Ritos Oros atostogos Jamaikoje (10 nuotr.)
+4