Nusižudė rusų reperis Walkie: „Mes visi tapome vieno maniako įkaitais“

Reperis Walkie / Socialinių tinklų nuotr.
Reperis Walkie / Socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-10-01 14:39
AA

Penktadienį Krasnodare nusižudė 27-erių reperis Ivanas Petuninas, žinomas sceniniu vardu Walkie. Jis paliko vaizdo žinutę, kurioje nurodė, kad tai jo „paskutinis protestas“ prieš Putiną ir pareiškė, kad nėra pasirengęs kariauti ir žudyti žmonių.

Pranešama, kad reperis Walkie nusižudė, jog išvengtų šaukimo į karą Ukrainoje, rašo „Daily Mail“.

Anksčiau Rusijos kariuomenėje tarnavęs ir psichiatrinėje ligoninėje gydytas I.Petuninas savo gerbėjams prieš mirtį įrašė vaizdo įrašą.

„Jei žiūrite šį vaizdo įrašą, vadinasi, aš nebegyvas. Negaliu prisiimti žmogžudystės nuodėmės ir nenoriu to daryti. Nesu pasiruošęs žudyti dėl jokių idealų“, – sakė jis.

Reperis Walkie / Socialinių tinklų nuotr.

Walkie vaizdo įraše patikino, kad lemtingą sprendimą priėmė dėl paskelbtos dalinės mobilizacijos Rusijoje. Jis taip pat sakė, kad visi septyni mėnesiai nuo Rusijos invazijos į Ukrainą pradžios „jam buvo labai skausmingi“.

Jis taip pat nuogąstavo, kad V.Putino dalinė mobilizacija netrukus gali virsti visišku kariniu šaukimu, skambant teiginiams, kad Maskva planuoja pašaukti dar 1 mln. vyrų, kad išgelbėtų nepavykusią invaziją.

„Mes visi tapome vieno maniako įkaitais“, – vaizdo įraše teigė jis.

Nuo tada, kai V.Putinas paskelbė apie dalinę mobilizaciją savo kariuomenei Ukrainoje sustiprinti, daugiau kaip 194 000 Rusijos piliečių pabėgo į kaimyninę Gruziją, Kazachstaną ir Suomiją ir kitas šalis.

Į kaimynines šalis nuo mobilizacijos bėgantys rusai (8 nuotr.)
+2
Kur pranešti ir ieškoti pagalbos
Jei reikia skubios pagalbos
Skambinkite pagalbos telefonu 112
Jei esate savižudybės krizėje, arba ieškote pagalbos kitam
Jei patyrėte smurtą
Jei reikalinga emocinė (psichologinė) pagalba telefonu, arba internetu
Jei esi vaikas ir tau reikalinga pagalba