Nuteistas žinomas moteris persekiojęs nešvankybių meistras

Iš kairės: Kristina Kaikarienė, Jolanta Sadauskienė ir Inga Budrienė / Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Švenčionių rajono apylinkės teismas pirmadienį paskelbė nuosprendį byloje, kurioje Olegas Nenartas kaltintas persekiojęs garsias moteris. Už tai, kad rašė joms nešvankaus turinio žinutes, skambinėjo ir siuntė savo lytinių organų nuotraukas, Švenčionyse su šeima gyvenantis vyriškis turės kalėti septynis mėnesius, jei neapskųs šio nuosprendžio.

Švenčionių rajono apylinkės teismo teisėjas Rimvydas Petrauskas sakė, kad jau teistas O.Nenartas „turėjo problemų“: „Jis tą darė nebe pirmą sykį.“

Vyriškis ne vienerius metus rašinėjo nepadoraus, įžeidžiančio turinio SMS žinutes, siuntė savo lytinių organų nuotraukas, skambindavo buvusiai TV laidų vedėjai, dainininkei Gretai Šapkaitei, modelių agentūros „Modilina“ savininkei Jolantai Sadauskienei ir jos padėjėjai, verslininkei Ingai Budrienei, renginių organizatorei Kristinai Kaikarienei ir jos pagalbininkei. Anot nukentėjusiųjų, O.Nenartas fotografuodavosi ne tik nuogas, bet ir vilkėdamas moteriškas kelnaites. 

Vienintelė G.Šapkaitė atsisakė liudyti byloje, nes užsienyje gyvenanti moteris nenorėjo skraidyti į teismo posėdžius Lietuvoje. Kitos moterys, iš kurių didžioji dalis – kaunietės, raštu teismui pateikė prašymą nedalyvauti bylos nagrinėjime, nes susitikimas su O.Nenartu joms keltų nemalonių prisiminimų. Todėl byla buvo išnagrinėta joms nedalyvaujant. 

„Buvo nesmagu gauti tas nešvankybes. Tik supratusi, kad galiu persekiotoją nuraminti kreipusis į policiją, ėmiau saugoti jas telefone ir visas perdaviau pareigūnams“, – sakė I.Budrienė.  

Skaitykite daugiau