Nutekinta eurovizinės „The Roop“ dainos ištrauka lyginama su „OneRepublic“ kūriniu: pasisakė ir grupė

„The Roop“ – „Simple Joy“ / Skirmanto Lisausko / BNS nuotr.
„The Roop“ – „Simple Joy“ / Skirmanto Lisausko / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2024-01-25 12:15
AA

Trečiadienį vykusiame „Eurovizijos“ nacionalinės atrankos filmavime pagaliau pasirodė ir ilgai laukti dalyviai – Lietuvai kartą jau atstovavusi grupė „The Roop“. Tačiau nors šiųmetę savo dainą muzikantai planuoja visiems pristatyti tik paskutinę sausio dieną, dalis jos buvo nutekinta jau netrukus po filmavimo. Ir konkurso gerbėjai suskubo reikšti savo nuomonę.

Atstovauti Lietuvai didžiajame „Eurovizijos“ dainų konkurse grupė „The Roop“ iš pradžių buvo išrinkta 2020 metais su kūriniu „On Fire“. Deja, tąkart renginys buvo atšauktas dėl koronaviruso pandemijos, o dalyvauti su ta pačia daina kitais metais nebuvo galima.

Todėl 2021-aisiais „The Roop“ į nacionalinę atranką grįžo su kūriniu „Discoteque“. Šįkart žiūrovai bei komisija taip pat delegavo šią grupę į didžiąją „Euroviziją“, kuri, laimei, tąkart pagaliau įvyko. Geltonąją bangą užkūrę Lietuvos atstovai finale iškovojo aštuntą vietą.

Vėliau gerbėjai ne kartą klausė – ar „The Roop“ dar kartą mėgins sėkmę? Prireikė kelerių metų, ir štai 2024-ųjų nacionalinėje atrankoje jie ir vėl čia. Šįsyk – su daina „Simple Joy“.

Trečiadienio vakarą vykusio filmavimo metu „The Roop“ vėl nustebino savo įvaizdžiu. Dėl kelialapio į „Euroviziją“ grupės lyderis Vaidotas Valiukevičius kausis vilkėdamas akį traukiančius šortus.

„The Roop“ – „Simple Joy“ / Skirmanto Lisausko / BNS nuotr.

Tačiau nors ši laida televizijos eteryje pasirodys tik po kelių savaičių, o „The Roop“ savo eurovizinę dainą oficialiai išleis sausio 31 dieną, kūrinio priedainis buvo nutekintas jau netrukus po filmavimo.

Ištrauką išgirdusių gerbėjų nuomonės išsiskyrė, o dalis jų dainoje įžvelgė panašumų su populiarios užsienio grupės kūriniu. Šią situaciją portalui Žmonės.lt pakomentavo ir pati grupė „The Roop“.