Nutylėjo apie vestuves? Travisas Scottas koncertuodamas Kylie Jenner pavadino „žmona“

Travisas Scottas ir Kylie Jenner / Vida Press nuotr.
Travisas Scottas ir Kylie Jenner / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2018-11-18 19:11
AA

Garsusis amerikiečių reperis, realybės šou „Keeping up with the Kardashians“ žvaigždės Kylie Jenner mylimasis Travisas Scottas per paskutinį savo koncertą surengtą Teksase gerbėjams užsiminė apie galimai įvykusias savo ir Kylie vestuves.

Kad pora galėjo slapta susituokti turbūt nieko per daug nenustebintų – K. Jenner pavyko iki pat galo nuslėpti ir savo nėštumą.

„Mano gražuolė žmona ir dukra yra čia. Labai jas myliu“, – šėštadienį koncerte sakė reperis.

Koncerto nuotraukomis socialinio tinklo paskyroje pasidalijo ir K. Jenner. 

„Vieninteliai žmonės, kurie žino kaip sunkiai dirbai. Man patinka stebėti, kaip pildosi tavo svajonės. Tavo pirmas festivalis. Mes tavimi labai didžiuojamės ir mylime“, – šalia T. Scotto ir dukrelės Stormi nuotraukos rašė K. Jenner. 

Kylie ir Travisas pirmagimės Stormi susilaukė vasario mėnesį. Nors kalbos, kad realybės šou žvaigždė laukiasi sklandė jau nuo praeitų metų rugsėjo – nėštumą pavyko nuslėpti iki pat gimdymo.

T. Scottas populiariame amerikiečių televizijos šou pirmą kartą prakalbo apie mylimosios gimdymą.

Lankydamasis Ellen Degeneres šou jis prisipažino, kad nors gimdymo procesas jam atrodo labai gražus – jis buvo nejuokais išsigandęs. Reperis prisipažino, kad labai džiaugiasi jog šalia jo ir Kylie tuo metu buvo realybės šou žvaigždės mama Kris Jenner.

„Ji mane prilaikė tiesiogine to žodžio prasme. Man buvo labai baisu. Aš pirmą kartą buvau gimdymo palatoje. Ji (Kris Jenner) padėjo man išgyventi visą šį procesą. Aš vis girdėdavau apie dalyką vadinama placenta. O dieve, kas tai per velnias? Aš jos bijojau (juokėsi). Tačiau kai nukirpau virkštelę ir ji gulėjo Kylie rankose. Nieko nėra geriau“, – pasakojo T. Scottas.

Kylie Jenner su dukra Stormi

Reperis taip pat prisipažino, kad visas mylimosios nėštumo laikotarpis jam atrodė baisus.

„Aš nervavausi, man buvo baisu. Mes abu labai jauni. Bet kai pirmą kartą į rankas paėmiau kūdikį. Jausmas tiesiog nekontroliuojamas. Niekada nemaniau, kad galiu kažką taip greitai ir taip stipriai pamilti, tas mažas ryšulėlis užvaldo visą tavo kūną. Tai beprotiška“, – prisipažino jis.