Nužudyta Kardashianų verslo vadybininkė: moters kūnas rastas automobilio bagažinėje

Kris Jenner, Kourtney Kardashian, Khloe Kardashian ir Kim Kardashian / Scanpix nuotr.
Kris Jenner, Kourtney Kardashian, Khloe Kardashian ir Kim Kardashian / Scanpix nuotr.
15min
Šaltinis: Žmonės
2021-12-30 12:45
AA

Žiauriai nužudyta įžymybių verslo vadybininkė Angela „Angie“ Kukawasi, praneša užsienio žiniasklaida. Vadybininkė, kurios klientų sąraše buvo tokios žvaigždės kaip Kardashianai ir Nicki Minaj, rasta negyva savo automobilio bagažinėje.

Los Andželo policija trečiadienį pranešė sulaikiusi Angelos širdies draugą Jasoną Barkerį, kuriam pareikšti kaltinimai dėl nužudymo, rašo „The Independent“.

„Kukawasi mylimasis, 49 metų Jasonas Barkeris, buvo suimtas dėl įtarimų įvykdžius žmogžudystę. Jis buvo uždarytas į Van Nuyso kalėjimą, o po sulaikymo Los Andželo apygardos prokuratūra pateikė Barkeriui kaltinimus dėl nužudymo“, – teigiama Los Andželo policijos departamento pranešime.

Apie A.Kukawasi dingimą buvo pranešta gruodžio 22 dieną. Galiausiai kitą dieną moters kūnas galiausiai rastas jos automobilio bagažinėje.

Žmogžudystę tiriantys detektyvai teigė, kad J.Barkeris galimai nužudė A.Kukawasi jų rezidencijoje Shermane Oakse, tada įsodino moterį į jos transporto priemonę ir nuvežė į Simi slėnį.

Kardashianų šeima paskelbė pareiškimą, kuriame teigė, kad A.Kukawasi bus „labai pasiilgta“.

„Angela buvo tikrai geriausia. Ji rūpinosi kiekvienu iš mūsų ir padarė tai, kas buvo neįmanoma. Jos labai trūks ir šiuo sunkiausiu metu siunčiame nuoširdžią užuojautą jos šeimai ir artimiesiems“, – Kardashianų-Jennerių šeimą cituoja „People“.

N.Minaj taip pat išreiškė užuojautą dėl savo vadybininkės mirties.

„Sunkiausiai dirbantis, patikimiausias, mieliausias žmogus, kokį tik buvo galima pažinti. Tu to nenusipelnei, Angela. Mano širdis plyšta dėl tavo vaikų. Ilsėkis ramybėje“, – socialiniame tinkle „Instagram“ rašė N.Minaj.