Nyderlandai išsirinko savo atstovę „Eurovizijoje“

Nyderlandų atstovė „Eurovizijoje“ Anouk / Anouk.com nuotr.
Šaltinis: 15min.lt
AA

Nors Nyderlandų nacionalinis transliuotojas buvo pasiryžęs šįmet organizuoti nacionalinę „Eurovizijos“ atranką, po ilgų dvejonių tokių planų atsisakė: kas atstovaus šaliai „Eurovizijoje“ nusprendė pats - į konkursą siunčia garsią Nyderlandų dainininkę Anouk.

Anouk Nyderlandų muzikos scenoje stovi jau kone 15 metų, pastaruosius metus neslėpė noro ginti savo šalies garbę, todėl sulaukusi nacionalinio transliuotojo sprendimo pripažino esanti itin laiminga. Šalyje ji - itin vertinama atlikėja: per penkiolika metų subūrė ne tik didelį gerbėjų ratą, bet ir sulaukė didelio skaičiaus muzikinių apdovanojimų.

37-erių dainininkė labiausiai mėgsta poproko, bliuzroko ir alternatyviojo roko muziką, tokią pati ir atlieka. Tiesa, kokiu kūriniu ji mėgins užkariauti europiečių širdis bus nuspręsta tik vasario pabaigoje.

15min.lt primena skaitytojams, kad didysis „Eurovizijos“ konkursas įvyks jau 2013-ųjų gegužę – 14, 16 ir 18 dienomis. Švedijos mieste Malmėje. Kas konkurse atstovaus Lietuvai paaiškės gruodžio pabaigoje.
 

Skaitykite daugiau