Nyderlandų atstovą „Eurovizijoje“ apklaususi policija ėmėsi veiksmų: sujaukta ir balsavimo eiga

Nyderlandų atstovas „Eurovizijoje“ Joostas Kleinas / Corinne Cumming EBU nuotr.
Nyderlandų atstovas „Eurovizijoje“ Joostas Kleinas / Corinne Cumming EBU nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2024-05-11 12:36
AA

Penktadienį Malmėje vykusiose generalinėse „Eurovizijos“ finalo repeticijose nepasirodė Nyderlandų atstovas Joostas Kleinas. Teigta, kad atlikėjas į sceną negalėjo žengti dėl įvykusio incidento. Skandalui įgaunant pagreitį į tyrimą įsitraukė ir Švedijos policija.

Įsitraukė Švedijos policija

Švedijos transliuotojo SVT teigimu, policija dalyvauja tiriant incidentą.

„Mes esame vietoje ir atliekame tyrimą, kad pamatytume, kas atsitiko“, – teigė policijos atstovai.

Po kiek laiko buvo pranešta, kad Joostas Kleinas po skundo buvo apklaustas Švedijos policijos. Skundą pateikė televizijos darbuotoja, kuri sako, kad atlikėjas jai grasino. Teigiama, kad incidentas įvyko ketvirtadienio vakarą. Skundas buvo pateiktas penktadienį.

Policija teigia, kad Joostas Kleinas buvo apklaustas vėlai vakare. Apklaustas ir skundą padavęs asmuo. Šiuo metu byla perduota prokurorui. Jis nuspręs, kas bus toliau.

Olandijos transliuotojai šįryt susitiko su EBU

Šį rytą įvyko Nyderlandų transliuotojų NOS ir AVROTROS bei Europos transliuotojų sąjungos (EBU) susitikimas dėl Olandijos atstovo dalyvavimo "Eurovizijoje".

Frederieke Leeflang, NOS vadovė, šįryt atvyko į Joosto Kleino viešbutį Malmėje. Vizitas jau buvo suplanuotas anksčiau, bet dabar įgavo naują prasmę.

Nyderlandų atstovas „Eurovizijoje“ Joostas Kleinas / Corinne Cumming EBU nuotr.

Atidėtas balsavimas

Tarptautiniai žiūrovai iš šalių, kurios nedalyvauja šių metų Eurovizijoje, turi galimybę balsuoti kaip „Likusio pasaulio“ dalis.

Žiūrovai tose šalyse pagal taisykles turi 24 valandas balsuoti nuo penktadienio 21:00 valandos.

Tačiau šį rytą balsavimo pagrindiniame puslapyje vis dar sakoma:

„Likusių pasaulio šalių balsavimo atidarymas atidėtas, kol bus baigtas vykstantis tyrimas dėl Nyderlandų atstovo. Atsiprašome už nepatogumus.“