O.Pikul ir S.Jasaičio sūnus pradės naują etapą: ypatinga proga leidosi į kelionę su mama ir močiute

Oksana Pikul su sūnumi Dominyku ir mama Laimuye / Asmeninio albumo nuotr.
Oksana Pikul su sūnumi Dominyku ir mama Laimuye / Asmeninio albumo nuotr.
15min
Šaltinis: Žmonės
2022-06-07 14:31
AA

Vizažo meistrės, dainininkės Oksanos Pikul ir krepšininko Simo Jasaičio sūnus Dominykas žengs į naują etapą – berniukas baigė darželį ir jau ruošiasi į pirmą klasę. Ypatinga proga O.Pikul sūnui padovanojo kelionę į Turkiją, o kartu į kompaniją pasiėmė ir savo mamą Laimutę.

Neseniai įvyko Oksanos Pikul ir Simo Jasaičio sūnaus Dominyko išleistuvės darželyje. Oksana su portalu 15min sutiko pasidalyti tądien užklupusiomis emocijomis ir mintimis apie greitai augantį vyruką.

„Kai pagalvoji, oho, jau pirma klasė. Tokie ir apėmė jausmai. Maloniai nustebina, kaip laikas greitai bėga. Ir tokiu laikotarpiu vaikučiai labai keičiasi, tad Dominykas irgi stebina savo išmone, bendravimu ir kitais darželyje įgytais įgūdžiais. Tad su nekantrumu lauksime pirmosios klasės“, – pasakojo ji 15min portalui.

Dominyko Jasaičio darželio baigimo šventės akimirka / Socialinių tinklų nuotr.

Dominykas, anot Oksanos, labai laukia mokyklos ir yra visiškai pasiruošęs būti moksleiviu: „Mes per visą šį laikotarpį supažindinome jį su raidelėmis, išmokėme skaityti ir rašyti, pažinti mėnesius, savaitės dienas. Manyčiau, kad vyras yra tvirtai pasiruošęs eiti į pirmą klasę.“

Mokyklą jie jau spėjo išsirinkti – Oksanos ir Simo sūnus žingsniuos į Vilniaus privačią gimnaziją. Taip nusprendė todėl, kad ten pat jis lankė ir darželį.

Po darželio baigimo – kelionė į Turkiją

Dominyko darželio baigimo proga Oksana kartu su sūnumi ir mama nusprendė pakelti sparnus į Turkiją. Kadangi turi daug darbo, planus koregavo dar prieš pusmetį.

„Darbai šiuo laikotarpiu yra tikrai intensyvūs, tad ta savaitėlė buvo palikta poilsiui jau prieš pusę metų. Tik netikėtai nusprendėme, kad norime pasišildyti Turkijoje. Bet supratome, kad palikome šilumą Lietuvoje, nors, aišku, ir čia ją pagavome“, – juokėsi O.Pikul.

Turkijoje jie turi keletą planų, susijusių su vaikų pramogomis, tačiau matys, ar nori juos vykdyti: „Vaikams – atostogų pradžia, tad čia viskas yra jiems ir pagal jų norus.“

Oksanos Pikul atostogų Turkijoje akimirka / Socialinių tinklų nuotr.

Kompaniją atostogose palaiko O.Pikul mama Laima. „Ji irgi nusipelnė poilsio“, – kalbėdama su 15min juokėsi moteris.

Pabūti svetur Oksana su sūnumi ir mama žada savaitėlę, nes tik tiek šiuo metu gali sau leisti. Grįžusi, kaip sakė, iš karto kibs į darbus.

Kelionė buvo pagrindinė dovana sūnui Dominykui darželio baigimo proga. Kadangi, kaip patikino pašnekovė, jis fizinių dovanų turi daugybę, norėjo padovanoti emociją ir prisiminimus. „Kartais to žaislo net nebeįvertina, pažaidžia dieną ir tiek, tad man buvo svarbu padovanoti gerą poilsį“, – sakė ji.

Oksanos Pikul atostogų Turkijoje akimirka / Socialinių tinklų nuotr.

Vasara – darbinga, bet su poilsiu

Vasara O.Pikul-Jasaitienei, kaip pati pripažino, nusimato darbinga. Kadangi darbas sezoniškas, dabar yra nuotakų laikotarpis, tad visi savaitgaliai ir darbo dienos yra perpildytos proginiais makiažais.

„Aš pati fiziškai dirbu salone. Be to, vasaros metu numatyti ne vieni mokymai, kuriuos vesiu. Ir pati esu pakviesta į vestuves, tad grįžusi iš atostogų pati keliausiu į jas kaip svečias. Dar laukia ir koncertinė veikla, kuri ypač įtempta, jos labai daug visą vasarą. Dabar labai gerai atsipūsti prieš visą maratoną, kuris laukia beveik iki spalio mėnesio.

Nuo rudens visas darbo profilis keisis. Ruošiu labai įdomų projektą, kol kas apie jį prasitarti negaliu, nes jis dar kuriamas. Darbų specifika irgi keisis, jeigu pasaulyje viskas bus ramu, dirbsiu savu ritmu.

Bet, jeigu klausiate, ar nusimato kokios nors atostogos, tai pajūryje – būtinai. Neaplankyti lietuviško pajūrio man asmeniškai būtų keista, todėl esu pasilikusi dar vieną savaitę. Nors jos metu turiu nuotakų pajūryje. Į Palangą vėl ketinu nusivežti močiutę ir Dominyką, kad pakvėpuotume grynu oru ir pasibūtume ten, kur mums tikrai gera ir ramu“, – pokalbį su 15min portalu baigė Oksana.

Oksanos Pikul atostogos Turkijoje (7 nuotr.)
+1