Oksana Pikul ir Simas Jasaitis pasuko skirtingais keliais

Oksana Pikul-Jasaitienė ir Simas Jasaitis / BNS foto nuotr.
Oksana Pikul-Jasaitienė ir Simas Jasaitis / BNS foto nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-06-16 16:14
AA

Vizažo meistrė, atlikėja Oksana Pikul-Jasaitienė ir krepšininkas Simas Jasaitis pasuko skirtingais keliais. Pora santuokoje pragyveno nuo 2013-ųjų.

Kalbos apie O.Pikul-Jasaitienės ir S.Jasaičio skyrybas sklandė jau kurį laiką. Tiesa, šių gandų nei Oksana, nei Simas žiniasklaidai nekomentavo. 

Jau kurį laiką vizažo meistrė yra poruojama su verslininku Vaidu Akramavičiumi. Pora kartu leidžia ir laisvalaikį. Būtent su V.Akramavičiumi ketvirtadienį O.Pikul atvyko į buvusios „Olialia“ mergaitės, plaukų ekspertės Ievos Ūselytės-Voveris ir jos vyro Andriaus Voverio vestuves Lentvario bažnyčioje, rašo portalas delfi.lt.

Oksanos Pikul ir Vaido Akramavičiaus santykiai nebuvo paslaptis ir pačiam S.Jasaičiui. Apie tai krepšininkas yra užsiminęs socialiniuose tinkluose, o neseniai instagramo istorijose pasidalijo bendra Oksanos ir Vaido nuotrauka iš užsienio kurorto.

„Graži pora“, – prie nuotraukos komentarą prirašė S.Jasaitis.

Oksana Pikul-Jasaitienė

Pati O.Pikul-Jasaitienė apie santuoką jau kurį laiką neatvirauja. 2021 metų spalio pradžioje 15min susisiekus su Oksana, kalbas apie braškančią santuoką komentuoti ji atsisakė, tačiau jų ir nepaneigė. 

„Asmeninio gyvenimo nekomentuosiu. Galiu kalbėti tik apie darbą“, – tąkart sakė ji.

Simas Jasaitis telefonu irgi kurį laiką neatsiliepia.

Tiesa, 2021-ųjų spalį, dalyvaudama LNK laidoje „Šeškinės 20“, O.Pikul-Jasaitienė mįslingai prakalbo apie santykius, taip tik dar labiau paaištrindama gandus apie santuokos iširimą. Laidos vedėjų – Giedriaus Savicko ir Džiugo Siaurusaičio – paklausta apie auksines vestuvių metines, ji pateikė netikėtą atsakymą.

„Jau atšventėte bronzines vestuves su Simu. Tai ar bus auksinės?“ – teiravosi Džiugas Siaurusaitis.

„Ko gero, nebus“, – tąkart atrėžė Oksana.

Simas Jasaitis, Oksana Pikul-Jasaitienė / Asmeninio albumo nuotr.

Ant skyrybų slenksčio O.Pikul-Jasaitienė ir S.Jasaitis jau buvo atsidūrę vieną kartą. Dar 2018 metais sutuoktinių santykių drama nuaidėjo per visą Lietuvą. 

2018-ųjų sausio 21 dieną O.Pikul-Jasaitienė kreipėsi į pagalbos tarnybas dėl smurto artimoje aplinkoje. Į Jasaičių namus tąkart išskubėjo policijos patruliai ir S.Jasaitis buvo išvežtas į komisariatą. Jam buvo nustatytas 0,94 promilės girtumas.

Nors tikėtasi, kad Jasaičių konflikto aplinkybės bus išnarpliotos per keletą savaičių, ikiteisminis tyrimas užsitęsė bemaž du mėnesius – 2018-ųjų kovą ši byla subliuško. Tąkart tyrėjai konstatavo, kad fizinis kontaktas tarp sportininko ir jo žmonos buvo, tačiau ne toks, už kokį Simą Jasaitį galima būtų teisti.

Simas Jasaitis, Oksana Pikul-Jasaitienė

Nors po viešo skandalo buvo spėjama, kad pora pasuks skirtingais keliais, 2019-ųjų vasarį O.Pikul-Jasaitienė atviravo, kad santykių su sutuoktiniu dramas pavyko perkopti.

„Jei man atsuktų laiką atgal, aš elgčiausi kitaip – nusišypsočiau šitai situacijai, nesileisčiau provokuojama spaudos, teisininkų, tiesiog eičiau toliau. Man dabar lengva kalbėti, kai jau turiu patirties ir perėjau per visą tai, bet anuomet buvo tikrai labai sunku, skausminga ir dažnai tekdavo susimąstyti, kodėl žmonės Lietuvoje tokie pikti, kodėl moteris neturi teisės viešai pasisakyti“, – tąkart laidoje „Nuo... Iki...“ kalbėjo O.Pikul-Jasaitienė.

„Mes gavome didelę pamoką, kaip turėtumėm gerbti vienas kitą, ir kaip turėtumėme elgtis šeimoje. Aš nesakau, kad taip bus iki gyvenimo pabaigos. Labai to norėčiau ir tikiuosi, bet gyvenimas toks slidus reikalas...“, – tąkart sakė ji.

Simas Jasaitis, Oksana Pikul-Jasaitienė / Gretos Skaraitienės nuotr.

Žmonės.lt primena, kad O.Pikul ir S.Jasaitis susituokė 2013-ųjų vasarą, po ketverius metus trukusios draugystės. Garsios poros tuoktuvių ceremonija vyko sostinės Šv. Jonų bažnyčioje. 

Simas ir Oksana buvo poruojami nuo 2009-aisiais vykusių jo sesers Aistės Jasaitytės ir šokėjo Romano Čeburiako vestuvių. Dainininkė ir krepšininkas susižadėjo 2012 m. rugpjūtį.

Oksanai Pikul-Jasaitienei ši santuoka buvo pirmoji, Simui Jasaičiui  – antroji.

Pora kartu augina 2015 metais gimusį sūnų.

Oksanos Pikul ir Simo Jasaičio vestuvės (101 nuotr.)
+95