Oksana Pikul-Jasaitienė: „Jokie skandalai „pupytėms“ nepakenks“

Oksana Pikul-Jasaitienė / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Oksana Pikul-Jasaitienė / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2014-11-24 16:29
AA

Žinia apie buvusios grupės „Olialia pupytės“ narių praeitį sulaukė itin didelio visuomenės susidomėjimo. Teigiama, kad buvusios grupės narės Marinai Bui ir Skaistė Steikūnaitė glaudžiai susijusios su nusikalstamo pasaulio „Agurkinių“ gaujos nariais, joms į poras statomi „banditų“ etiketes jau spėję užsitarnauti Saulius Velečka ir Aurelijus Perminas.

Paviešinti praeities faktai išjudino ir aštrialiežuvius komentatorius, kurie nevengė kandžiai pasišaipyti iš „pupyčių“ nuopuolių. Jos buvo pavadintos ir „buvusiomis prostitutėmis“, ir „oficialiomis banditų mergomis“.

Tačiau nors grupės šiandien nebėra, S.Steikūnaitė ir toliau tęsia muzikinę karjerą – ji drauge su Neringa Šiaudikyte, Vita Jakutiene ir Oksana Pikul-Jasaitiene dainuoja grupėje „Naujos pupytės“.

Skaistė Steikūnaitė / Eriko Matijošiaus nuotr.

Tačiau ar tikrai grupės narių praeities šešėliai nepakenks „Naujų pupyčių“ įvaizdžiui? „Jūs juokaujate? Tikrai ne. Grupei nei vienas skandalas nepakenkė ir nepakenks. Pupyčių grupė gyvuoja 10 metų. Jos nesužlugdė niekas: nei su manimi susiję skandalai, nei „Olialia“ projekto uždarymas, niekas. Net priešingai – tie skandalai atnešė savotiškos naudos. Juk mes nesame Seimo narės“, – Žmonės.lt sakė O.Pikul-Jasaitienė.

Pasak jos, vienintelis dalykas, kas galėtų sužlugdyti grupę – savanoriškas jos narių sukirtimas rankomis ir bendras sprendimas skirstytis kiekvienai savais keliais. „Absoliučiai nereaguoju į visas tas apkalbas. Nemalonūs tik tam tikri epitetai, kurie neatitinka tikrovės. Pati Skaistė buvo šokiruota, bet manęs tai neliečia, nenoriu kištis“, – sakė ji.

Tuo tarpu pati Skaistė situaciją komentavo sakydama, kad su aprašyta istorija ji neturi nieko bendro. „Esu įkišta ten, kur išvis neturėčiau būti. Su tais žmonėmis neturiu nieko bendro, esu laisva ir niekam neįsipareigojusi“, – Žmonės.lt sakė ji.