Oksana Pikul-Jasaitienė prabilo apie psichologinį smurtą šeimoje

Oksana Pikul-Jasaitienė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Oksana Pikul-Jasaitienė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-01-22 19:08
AA

Po to, kai sekmadienį ryte pasirodė informacija, kad Simas Jasaitis buvo sulaikytas policijos dėl smurto artimoje aplinkoje ir kad jam buvo nustatytas lengvas girtumas, jo žmona Oksana Pikul-Jasaitienė buvo atsitvėrusi tylos siena. Nors tą pačią dieną dalyvavo „Žmonės 2018“ apdovanojimuose, šeimos dramos nekomentavo. „Tai yra mano šeima ir aš linkusi mūsų santykių nekomentuoti“, – portalui Žmonės.lt sakė Oksana.

Tačiau pirmadienio vakarą ji prabilo.

„Aš iš vyro patiriu psichologinį ir fizinį smurtą, jis dažnai vartoja alkoholį, dažnai lošia kazino, eina į diskotekas. O viską mato vaikas. Tai yra trauma mums“, – 15min.lt teigė Oksana.

Oksanos teigimu, Simo Jasaičio buvusi žmona Vaida Klizaitė ir sesuo Aistė Čeburiak, kaip ir Simo tėvai, yra susimokę prieš Oksaną, nes esą gelbsti S. Jasaičio kailį. A. Čeburiak išsakė, kad jos šeima bei jos brolis iš Oksanos patiria emocinį, žodinį smurtą. Oksana po šio teiginio nusprendė netylėti.

O. Pikul-Jasaitienė teigė, kad vyras kol kas negrįžo namo, taigi po konflikto jiedu nebendravo. Kas tiksliai įvyko, kad buvo iškviesta policija, moteris nekomentavo.

Manoma, kad Simas išvadino Oksaną necenzūriniais žodžiais ir sugriebė už rankos.

„Jeigu jis imsis atitinkamų veiksmų, atsisakys savo gyvenime lošimo, alkoholio, vaikščiojimo per diskotekas, susiims ir bus normaliu šeimos vyru – žinoma, norėsiu susitaikyti dėl vaiko“, - 15min.lt teigė Oksana.