Oksana Pikul pasidalijo brangiu fotokadru: užfiksuotas ypatingas momentas

Oksana Pikul  / Žygimanto Gedvilos / BNS ir asmeninio albumo nuotr.
Oksana Pikul / Žygimanto Gedvilos / BNS ir asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-06-18 16:07
AA

Dažnai kartojama, kad laikas bėga neįtikėtinai greitai: vos spėji pastebėti, kaip prabėga dienos, mėnesiai, o galiausiai – ir metai. Štai atlikėjos, vizažistės ir socialinių tinklų žvaigždės Oksanos Pikul sūnus Dominykas neseniai baigė pirmąją klasę, nors, rodos, dar visai neseniai moteris laukė jo atėjimo į pasaulį. Nėštumo laikotarpį prisiminusi Oksana portalui Žmonės.lt sakė, kad šis laikotarpis jai buvo pats gražiausias gyvenime.

Socialiniuose tinkluose aktyvi atlikėja, vizažistė Oksana Pikul neseniai paviešino 8 metų senumo kadrą, kuriame užfiksuotas visiškai kitoks jos gyvenimo etapas: tuo metu žinoma moteris laukėsi savo vienturčio sūnaus Dominyko.

Archyvinė nuotrauka padaryta 2015 metų birželį, per Oksanos kūdikio sutiktuvių vakarėlį.

Portalui Žmonės.lt O.Pikul pasakojo, kad apie šią šventę ir jaukią fotosesiją jai priminė... feisbukas.

Oksana Pikul-Jasaitienė / Foto Alibi nuotr.

„Feisbuke yra tokia prisiminimų funkcija. Kasdien pažiūriu, ką tą dieną esu įkėlusi ir kokie įvykiai buvo mano gyvenime, – atskleidžia ji. – Lydima emocijų, kartais pasidalinu vienu ar kitu atsiminimu.“

Nostalgiški jausmai sukilo ir pamačius kūdikio sutiktuvių vakarėlio akimirkas, kuriose užfiksuotos Oksanos, jos mamos Laimos ir draugių emocijos bei ypatingas tortas. Šypsodamasi moteris portalui Žmonės.lt tvirtina, kad sūnelio laukimą lydintys atsiminimai – tik patys geriausi

„Tas laikotarpis asmeniškai buvo pats šilčiausias, pats mieliausias. Buvo labai gera lauktis – aš jaučiausi labai stipri, darbinga. Kaip moteriai tai buvo pačios geriausios emocijos, vienareikšmiškai“, – tikina ji.

Fotogalerijos:

Oksanos Pikul-Jasaitienės kūdikio sutiktuvių fotosesija (9 nuotr.)
+3
Oksana Pikul-Jasaitienė atšventė kūdikio sutiktuvių vakarėlį (7 nuotr.)
+1

Žmonės.lt primena, kad sūnaus Dominyko su tuometiniu vyru Simu Jasaičiu Oksana susilaukė 2015 m. liepos 14-ąją, o kūdikio sutiktuvių šventę paminėjo likus mėnesiui iki gimdymo. Jos bičiulės pasistengė, kad vakarėlis O.Pikul būtų maloni staigmena – suruošė vaišes, dovanėles, fotosesiją.

Tokio siurprizo sulaukusi Oksana tuo metu neslėpė džiaugsmo ir dėkingumo: „Dar kartelį ačiū mano draugėm už super siurprizą. Jūsų organizuota šventė gavosi tobula!“

Žinią apie nėštumą O.Pikul-Jasaitienė kurį laiką slėpė nuo viešumos ir tik išlaukusi ketvirto nėštumo mėnesio ja džiugiai pasidalino su kitais.