Oksana Pikul paviešino vyro žinutes: jose – raginimas susikrovus daiktus su vaiku dingti iš jo namo

Oksana Pikul / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Oksana Pikul / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-05-21 16:17
AA

Nuolatiniai išgėrinėjimai, nuo kelių dienų iki kelių savaičių trunkantys pasilinksminimai gyvenant ne šeimos namuose, o viešbučiuose arba pas draugus, trumpalaikiai romanai su kitomis moterimis – taip apie kitą, nematomą santuokos pusę su garsiu krepšininku Simu Jasaičiu jau šį pirmadienio vakarą LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ pasakos 33-ejų grupės „Naujosios pupytės“ lyderė Oksana Pikul.

Pasak Oksanos, ji norėjusi išsiskirti tyliai ir taikiai, tačiau to padaryti jau nebepavyks. Prieš 5-erius metus vykusios poros vestuvės priminė pasaką, vėliau – šeimos fotosesijos gimus sūnui žurnalų viršeliuose ir nuotraukos socialiniuose tinkluose. Šiandien Oksana prisipažins – daug kas buvo melas, nes tiesos pasakoti nesinorėjo.

„Žiurkė, prostė...“ – tai tik keletas keiksmažodžių, kuriais žinutėse garsus krepšininkas esą kreipiasi į sutuoktinę ir sūnaus motiną. Oksana parodys ir žinutę, kurioje vyras reikalauja kraustytis iš jųdviejų namo. „Susirenki daiktus su vaiku ir dingsti iš mano namo. Nieko negausi. Gyvenkit, kur nori. Negausi pinigų. Atimsiu viską, auka“, – žinutės tekstą cituos Oksana.

Dramatiška gyvenimo būdo laida „Nuo... Iki...“ – jau šį pirmadienio vakarą 20.30 val. tik per LNK.

Oksana Pikul paviešino vyro žinutes / LNK nuotr.