Oksanos ir Simo Jasaičių šventės: maisto gaminimui laiko negaišta

Oksana Pikul-Jasaitienė / Asmeninio archyvo nuotr.
Oksana Pikul-Jasaitienė / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-12-26 09:58
AA

Vizažistė ir krepšininko Simo Jasaičio mylimoji Oksana Pikul-Jasaitienė atvirauja, kad nuo tada, kai gimė sūnelis Dominykas, Kalėdas jie sutinka jaukiai bei maloniai įsitaisę savo namuose. Šventinę nuotaiką svarbiausia sukurti mylimam sūnui, kuris nors ir mažiukas, bet kiekvienais metais labai laukia Šv. Kalėdų.

Kalbėdama apie Kalėdų tradicijas moteris neslepia, kad skirtingai nei dauguma, prie puodų ji visos dienos nepraleidžia. Jau tapo įprasta marinuotą žuvį, mėsą bei kitus skanėstus pasiimti iš restorano, o kažką skanaus pagaminti ji gali ir neskyrusi tam visos savo energijos bei rūpesčio.

Į klausimą apie dovanas ir ką šiais metais įteiks sūnui, moteris atsako žaismingai. „Dominykas kalėdų seneliui laiško nerašė, tačiau mama buvo labai dėmesinga, klausėsi, ko sūnus nori ir tai padarė už jį. Dominykas nuo stebuklingojo herojaus gaus visą žaidimų stalą su miestu ir traukinuku.“

Svarbiausia, anot Oksanos, laikas praleistas su artimaisiais. Šiais metais Oksana su Simu laukia draugų ir tikisi, kad jos bus linksmos, o sūnui dar ir be galo įsimintinos.

Oksanos ir Simo Jasaičių šeimos atostogos Kretoje (15 nuotr.)
+9
Oksanos ir Simo Jasaičių sūnaus Dominyko gimtadienis (11 nuotr.)
+5