Oksanos Pikul sūnui Dominykui – 8-eri: „Prašiau Dievo atsiųsti vyrą, kuris mylės visą gyvenimą“

Oksanos Pikul sūnaus Dominyko 8-asis gimtadienis / Auros Šimkienės nuotr.
Oksanos Pikul sūnaus Dominyko 8-asis gimtadienis / Auros Šimkienės nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-07-20 20:34
AA

Didžiausias atlikėjos, vizažistės ir socialinių tinklų žvaigždės Oksanos Pikul gyvenimo turtas – sūnus Dominykas, kuriam liepos 14-ąją sukako 8-eri. Žinoma moteris savo vienturčiui gimtadienio proga surengė didelę šventę, kurioje nestigo nei svečių, nei šiltų emocijų, nei įspūdingų dekoracijų.

Praūžus sūnaus Dominyko gimtadienio šventei ir kiek nuslūgus emocijoms, Oksana Pikul savo įspūdžiais pasidalijo socialiniuose tinkluose. Žinoma moteris sūnui skyrė jautrius žodžius, kuriais sutiko pasidalinti ir su portalo Žmonės.lt skaitytojais.

„Su gimimo diena, mano meile! Su 8-uoju! Aš prašiau Dievo atsiųsti man vyrą, kuris mylės mane visą gyvenimą, ir atsiuntė sūnų! Su gimimo diena, mano didžiausia gyvenimo meile!!! – rašė.O.Pikul. – Ačiū visiems svečiams, kurie kartu sudalyvavo mums taip svarbioje šventėje.“

Šventiniuose kadruose matyti, kad 8-asis Oksanos Pikul sūnaus gimtadienis – ypatingas: vakarėlis pasižymėjo iki smulkmenų išpildyta kompiuterinio žaidimo „Minecraft“ tema.

Dominyko Jasaičio draugai buvo pakviesti į „lazerių erdvę“, o žaidimo temą atspindėjo šventinės vaišės, balionai, dekoracijos ir žaidimai. Be to, O.Pikul sūnaus gimtadienio svečiai buvo kviečiami įsiamžinti prie neeilinės fotosienos su aukštaūgiais sidabriniais žmonėmis.

Vizažistė, atlikėja ir socialinių tinklų žvaigždė kiek anksčiau dalijosi, kad vasara jai – itin užimta ir darbinga, tad laisvą laiką su sūnumi tenka numatyti labai anksti. Ne išimtis – ir būsimo antroko gimtadienis, kuris sutapo su kasmetinėmis Oksanos vasaros atostogomis. Moteris taip pat yra numačiusi kelias sūnų sudominsiančias išvykas.

„Šįmet tikrai atostogausime. Jau prieš metus nusprendžiau, jog poilsiu mėgausimės Lietuvos pajūryje“, – apie vasaros planus pasakojo O.Pikul.

Fotogalerija:

Oksanos Pikul sūnaus Dominyko 8-asis gimtadienis (10 nuotr.)
+4

Žmonės.lt primena, kad sūnaus Dominyko su tuometiniu vyru Simu Jasaičiu Oksana susilaukė 2015 m. liepos 14-ąją. Žinią apie nėštumą O.Pikul kurį laiką slėpė nuo viešumos ir tik išlaukusi ketvirto nėštumo mėnesio ja džiugiai pasidalino su kitais.

Oksanai laikotarpis, kai laukėsi sūnaus – ypatingas. Neseniai moteris paviešino 8 metų senumo kadrą, kuriame užfiksuotas jos nėštumo periodas.

Oksana Pikul-Jasaitienė / Foto Alibi nuotr.

Atlikėja portalui Žmonės.lt sakė, kad 2015 metų birželį, per kūdikio sutiktuvių vakarėlį padaryta nuotrauka jai sukėlė nostalgiškus jausmus , mat sūnelio laukimą lydintys atsiminimai – tik patys geriausi.

„Tas laikotarpis asmeniškai buvo pats šilčiausias, pats mieliausias. Buvo labai gera lauktis – aš jaučiausi labai stipri, darbinga. Kaip moteriai tai buvo pačios geriausios emocijos, vienareikšmiškai“, – tikina ji.

Fotogalerijos:

Oksanos Pikul-Jasaitienės kūdikio sutiktuvių fotosesija (9 nuotr.)
+3
Oksana Pikul-Jasaitienė atšventė kūdikio sutiktuvių vakarėlį (7 nuotr.)
+1