Olimpietis Deividas Margevičius apie karjeros pabaigą, motociklus ir atsidavimą tėvystei

Deividas Margevičius / Dariaus Kibirkščio / Lietuvos plaukimo federacijos nuotrauka
Deividas Margevičius / Dariaus Kibirkščio / Lietuvos plaukimo federacijos nuotrauka
ARNAS ŠARKŪNAS
Šaltinis: Žmonės
2022-10-04 21:50
AA

Daugkartinis Lietuvos rekordininkas plaukiant peteliške, olimpietis Deividas MARGEVIČIUS (26) po ilgų apmąstymų baigė karjerą. Kaip sako, plaukti tiesiog tapo nebemiela. O dabar visas jėgas jis ketina atiduoti dukros Mėtos priežiūrai ir galbūt senam pomėgiui – motociklams.

Ar sprendimui turėjo įtakos nesėkmingas pasirodymas pasaulio plaukimo čempionate Budapešte ir vėliau patirta trauma, dėl kurios praleidote Romoje vykusį Europos čempionatą?

Visada ateina laikas ką nors keisti, sportas taip pat nėra amžinas. Tad šį mano sprendimą lėmė daugybė aplinkybių ir galiausiai – noras. Paskelbiau apie karjeros pabaigą rinktinėje ir nuėjau plaukti kelių kilometrų, o išlipęs iš baseino pagalvojau: ką aš čia darau...

Tačiau šis sprendimas nebuvo lengvas – apie tai svarsčiau dar keli mėnesiai iki traumos, o galutinai apsisprendžiau artėjant rudeniui. Buvo daug emocijų – juk šiame sporte praleidau dvidešimt dvejus metus, plaukti pradėjau dar lankydamas darželį, buvo gaila žmonių, kurie į mane įdėjo tiek darbo.