Olimpinio aukso savininkas plaukikas Ryanas Lochte filmuosis realybės šou

JAV plaukikas Ryanas Lochte / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Išsipildė Londono olimpiados aukso medalio savininko, JAV plaukiko Ryano Lochte svajonė – pagaliau jis gavo eterio laiko ir turės savo laidą. Pirmadienį tai patvirtino žurnalo ir televizijos „E!“ prezidentė Suzanne Kolb. Olimpinio aukso čempionas vaidins pats save šešių serijų realybės šou „What Would Ryan Lochte Do?“ (liet. „Ką darytų Ryanas Lochte?“).

„Ryanas Lochte daugelio dėmesį patraukė per Londono vasaros olimpiadą, pademonstravęs ne tik sportinius gabumus, bet ir savo pasisakymais atskleidęs išskirtinį požiūrį į gyvenimą. Jis yra be galo miela, bet kartu seksuali, juokinga ir žavi asmenybė. Žmonės, manau, skils į tris dalis: norintys būt su juo, permiegoti su juo arba pasirūpinti juo“, – per televizijos kritikų suvažiavimą Kalifornijoje tikino S.Kolb.

Realybės šou koncentruosis į Ryano kasdienybę ir ruošimąsi 2016 metais vyksiančioms olimpinėms žaidynėms bei vakarėlių kupiną socialinį gyvenimą. Žinia, šiame projekte pasirodys ir sportininko draugai, šeima, o dalis šio realybės šou bus skirtas merginos, o gal net sužadėtinės paieškoms.

„What Would Ryan Lochte Do?“ televizorių ekranuose pasirodys jau nuo 2013-ųjų balandžio.

Skaitykite daugiau