Olivia Rodrigo pristato albumą GUTS: kviečia patyrinėti jaunų žmonių jausmų pasaulį

Olivia Rodrigo / Universal Music Group nuotr.
Olivia Rodrigo / Universal Music Group nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-09-11 11:29
AA

Jaunosios kartos atlikėja ir dainų autorė Olivia Rodrigo, daugybę širdžių visame pasaulyje užkariavusi super hitais – „drivers license“, „Vampire“ ir kt., penktadienį išleido gerbėjų ilgai lauktą antrąjį studijinį albumą – GUTS. Kaip indikuoja albumo pavadinimas, dainose atsispindi drąsa, brutalus atvirumas ir slapčiausių jausmų išsiliejimas.

Nuo įžanginės, saldžiai aštrios dainos, pavadinimu „All-American Bitch“ iki ramios baladės, užbaigiančios atlikėjos paauglystės etapą „Teenage Dream“, Rodrigo savo kūriniuose meistriškai valdo sarkazmą bei išlaiko jautrią ir švelnią širdį.

Olivia Rodrigo / Universal Music Group nuotr.

„Jaučiuosi taip, lyg laikotarpyje nuo 18-os iki 20-ties užaugau 10-čia metų. Tai buvo toks intensyvus, pokyčių kupinas etapas“, – atvirai pasakoja atlikėja.

„Albume pasakoju apie krūva gyvenimo klaidų, kurias padariau per paskutinius paauglystės metus. Jame atsispindi širdgėla, abėjonių ir nepasitikėjimo savimi jausmas, kuomet dar tik ieškai savo vietos pasaulyje ir nežinai nei kas esi, nei ko nori“ – dalinasi O.Rodrigo.

Išgirsk Olivia Rodrigo albuma „GUTS“ dabar: