Olivia Wilde ir Harry Stylesas: suvedė ir išskyrė tas pats filmas?

Harry Stylesas ir Olivia Wilde / Vida Press nuotrauka
Harry Stylesas ir Olivia Wilde / Vida Press nuotrauka
Šaltinis: Žmonės
2022-12-07 13:21
AA

Vėl likusi viena Olivia WILDE (38) neseniai pirmąkart pasirodė viešame renginyje – ir kaip visada pademonstravo nepriekaištingą išvaizdą. Tačiau vargu ar skyrybos su Harry STYLESU (28) buvo lengvos.

Nei vienas, nei kitas nekomentuoja neseniai pasibaigusio dvejus metus trukusio romano. Šaltiniai kaip įprasta kalba apie draugišką sprendimą pasukti skirtingais keliais, bet intriguoja užuominomis apie porai iškilusius sunkumus, kuriuos moteris tikėjosi įveikti.

Kaip neprisiminsi aštrokų prielaidų, kad skyrybų priežastis turi vardą – Florence Pugh (26), jaunoji Wilde filmo „Nesijaudink, brangioji“ žvaigždė. Režisierė, pati turėjusi atlikti pagrindinį vaidmenį, atidavė jį jaunesnei britei. Tačiau galiausiai neatlaikė jos ir Styleso sekso scenų kadre. Ir kas žino, galbūt gandai apie nusitrynusias ribas tarp dalykinio ir asmeninio gyvenimo buvo ne tik gandai. Kalbėta, kad jau darbo metu Olivia nuolatos varžėsi su pagrindinio vaidmens atlikėja, o akylieji atkreipė dėmesį į pabrėžtinai šaltą režisierės ir aktorės elgesį Venecijos kino festivalyje. Negana to, į viešumą pateko Wilde garso žinutė, mįslingai primenanti, kad panelei Flo reikėtų atsipeikėti.