Oneida ir Dominykas – pora, dovanojusi žiūrovui kitokį miuziklo veidą: vakaro metu netrūko nei ašarų, nei juoko

Dominykas Vaitiekūnas ir Oneida Kunsunga-Vildžiūnienė/Irmanto Gelūno/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Dominykas Vaitiekūnas ir Oneida Kunsunga-Vildžiūnienė/Irmanto Gelūno/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2019-10-19 11:20
AA

Penktadienio vakaras buvo skirtas muzikai. Tai įrodė muzikinių teatro aktorių Dominyko Vaitiekūno ir Oneidos Kunsungos-Vildžiūnienės pasirodymas „History is Made at Night. Miuziklų vakaras“, paremtas amerikietiško „Broadway“ ir britiško „West End“ miuziklų muzika, kurią savo aistra gyvenimui užpildė naktį neužmiegantys herojai.

Dominykas ir Oneida, kartu su pianistu Kęstučiu Pavalkiu ir ritmo grupe (būgnininku Augustu Baronu ir kontrabosininku Denisu Murašovu) žiūrovams nupiešė, kiek kitokį, nei mums įprasta matyti, miuziklo veidą. Tiems, kuriems šis žanras asocijavosi tik su blizgančiomis skrybėlėmis ir džiazo šokiais, teko nustebti, nes šioje programoje blizgučių ir šokių nebuvo.

Pasitikėdami muzika, žiūrovų vaizduotės galia ir savo įtaigumu artistai pasakojo žmonių patirtis ir mintis, kurios juos aplanko atėjus nakčiai.

„History is Made at Night. Miuziklų vakaras“ / Irmanto Gelūno / „Žmonės Foto“ nuotr.

„Jazz Cellar“ vykęs vakaras sulaukė lankytojų ne tik iš Lietuvos, bet ir užsienio. Viso pasirodymo metu tiek Oneida, tiek Dominykas atliko dainas iš žymiausių pasaulio miuziklų, abu jie nuosekliai bei įtaigiai žiūrovams papasakojo kiekvienos dainos, kiekvieno ją atliekančio herojaus istoriją.

Aktoriai prisiminė ir kokių perklausų, netikėtų posukių ir tarsi iš dangaus nukritusių vaidmenų jų gyvenimuose būta. Jie atliko dainas iš tokių miuziklų kaip „Rent“, „Čikaga“, „La La Land“ ir kitų.

Nuo Pono Celofano – žmogaus, kurio niekas nepastebi Eimoso Harto, iki džiazo pianisto Sebastiano ir jo mylimosios Mios... Oneida ir Dominykas pademonstravo viso pasaulio žiūrovus pavergusius herojus.

„History is Made at Night. Miuziklų vakaras“ (18 nuotr.)
+12