Operacija atlikta, poilsis iki Velykų: medikai paaiškina, kas galėjo nutikti Velso princesei Catherine

Velso princesė Cahterine / Vida Press nuotr.
Velso princesė Cahterine / Vida Press nuotr.
Gerda Pulkstene
Šaltinis: TVNET
2024-01-20 16:39
AA

Būsimoji Didžiosios Britanijos karalienė, dabartinė Velso princesė, visada buvo siejama su sveiku gyvenimo būdu – aktyviu sportu ir subalansuota mityba, todėl Kensingtono rūmų paskelbta žinia apie jai dėl sveikatos sutrikimų atliktą operaciją sukėlė visuomenės nerimą ir susirūpinimą. Kas iš tikrųjų nutiko Kate Middleton?

Antradienį Kensingtono rūmai paskelbė viešą pareiškimą, kad 42 metų Velso princesei vienoje Londono klinikoje buvo atlikta planinė pilvo operacija.

„Jos Karališkoji Didenybė Velso princesė vakar buvo paguldyta į Londono kliniką planinei pilvo operacijai. Operacija buvo sėkminga ir tikimasi, kad ji liks ligoninėje nuo dešimties iki keturiolikos dienų, o po to grįš namo toliau sveikti. Remiantis dabartiniais medikų patarimais, vargu, ar ji grįš į viešąsias pareigas iki Velykų.

Velso princesė vertina susidomėjimą, kurį sukels šis pareiškimas. Ji tikisi, kad visuomenė supras jos norą išlaikyti kuo daugiau privatumo savo vaikams. Jos pageidavimą, kad jos asmeninė medicininė informacija taip pat liktų privati“, – buvo teigiama Kensingtono rūmų pranešime.

Kas galėjo nutikti Velso princesei?