Operos solistė Indrė Anankaitė-Kalašnikovienė „Auksiniam balsui“ pasipuošė elegantiška ir itin atvira suknele

Indrė Kalašnikovienė ir Sasha Song / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

LRT televizijos muzikinės laidos „Auksinis balsas“ filmavime trečiadienį dalyviai dainavo ne po vieną, o dviese. Mat vyko duetų vakaras. Scenoje paskutinė su Sasha Song pasirodė ir visus pribloškė operos solistė Indrė Anankaitė-Kalašnikovienė. Moteris dėvėjo įmantrią suknelę, kuri dainininkę, anot stilistės Austėjos Jablonskytės, pavertė „nei nuoga, nei apsirengusia“.

„Labai norėjosi naujos kartos operos solistei uždėti naujos kartos dizainerės suknelę. Ši suknelė – trečio kurso kostiumo dizaino studentės Linos kūrinys. Ji sukūrė ir pasiuvo tikrai nuostabiai gražią suknelę“, – sakė A.Jablonskytė, pasiteiravus jos, kodėl dainininkei parinko būtent tokią atvirą suknelę.

Austėja patvirtino ir tai, kad Indrė – ne eilinio grožio ir charizmos dainininkė. Be to, stilistė patikino, kad I.Anankaitė-Kalašnikovienė visiškai atsiduoda į mados žinovės rankas ir teigiamai žiūri į modernią aprangą.

Austėja Jablonskytė / Luko Balandžio nuotr.

„Indrė, mano nuomone, yra tikrai labai įdomi moteris, kuri pasiduoda mūsų stiliaus eksperimentams. Jai labai tinka visokie netradiciniai drabužiai. Mes labai stengiamės atrasti tokius netikėtus sprendimus ir su šia suknele ji atrodo nei nuoga, nei apsirengusi. Suknelė nėra tradicinė balinė suknelė iš nuomos salono.  Ji – kruopštaus rankų darbo. Dizainerė ją siuvo nuo pat rugsėjo mėnesio ir ši suknelė turi labai gerą aurą“, – portalui Žmonės.lt sakė Austėja.

Projekte taip pat dalyvauja ir duetu su pasirinktomis poromis šį šeštadienį TV eteryje pasirodys Karina Krysko-Skambinė, Vilija Matačiūnaitė, Vaidas Baumila, Česlovas Gabalis, Viktoras Gerasimovas, Indrė Anankaitė-Kalašnikovienė bei Violeta Tarasovienė.

Kaip portalas Žmonės.lt jau rašė, praėjusį šeštadienį surinkusi mažiausiai komisijos balų iš projekto pasitraukė Aistė Pilvelytė.

„Auksiniame balse“ – duetų vakaras (34 nuotr.)
+28
Skaitykite daugiau