Operos solistė V. Miškūnaitė prabilo apie depresiją, vos nepasirinktą emigraciją ir naują meilę

Viktorija Miškūnaitė
Šaltinis: Žmonės
AA

„Tai buvo juodžiausia vasara mano gyvenime, kai mąsčiau apie karjeros nutraukimą, emigraciją ir sunkiai galėdavau pakilti iš lovos“, – pasakoja operos žvaigždė Viktorija Miškūnaitė.

Muzikos kritikai šią solistę vadina daugiau, nei talentinga, tačiau Lietuvoje nuo šių metų pradžios scenoje gerbėjai ją mato retai. Vasarą pati Viktorija išdrįso paviešinti laišką, kuriame išliejo nuoskaudas ir atvirai užsiminė apie nesutarimus su Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro vadovybe. Neva dėl atsiradusios trinties ji ir negaunanti vaidmenų, o taip pat ir – pajamų. O jos du paauglius sūnus vienai auginančiai motinai tiesiog būtinos.

V. Miškūnaitė ir E. Žičkus/„Lietuvos ryto“ TV nuotr.

V. Miškūnaitė televizijos laidoje „Kitoks pokalbis su Edvardu Žičkumi“ prasitaria, kad jos atvirumas jai kainavo brangiai, tačiau leistis į nemalonias detales ji nenori. Sako, karo niekam neskelbusi, jaučiasi taikiu žmogumi, todėl nori su visais palaikyti draugiškus santykius. Vis dėlto, viešėdama studijoje ji net keliskart sunkiai tvardė emocijas. „Tiek daug atidavus teatrui ir liaupsių sulaukiant užsienyje, namuose pasijusti nereikalinga dėl užkulisinių dalykų yra labai skaudu“, –  kalba operos žvaigždė.

„Visada svajojau ištekėti“, – prisipažįsta Viktorija, kurios piršto tuoktuvių žiedas iki šiol taip ir nepapuošė. Įsimylėjo ji anksti. Į širdį krito gerokai vyresnis jos muzikos mokytojas, aistringas romanas virto didžiule meile, iš kurios gimė du puikūs sūnus. Deja, šiems santykiams buvo lemta nutrūkti. Tai buvo pačios moters sprendimas. Nelengvas, sunkus, bet ilgai ir gerai apgalvotas. „Vis dar tikiu, kad ištekėsiu, nes noriu būti šeimos moterimi“, –  atvirauja operos solistė Viktorija Miškūnaitė ir netikėtai prisipažįsta širdyje jau puoselėjanti naujus jausmus.

Viktorija Miškūnaitė (13 nuotr.)
+7
Skaitykite daugiau